Нові форми дизайн-радіаторів UDEN-S!

24.05.2013

Наша дизайнерська група, як і обіцяла, продовжує дивувати клієнтів і надихати на нові подвиги партнерів UDEN-S. Цією весною колекція обігрівачів поповнилася дизайн-радіаторами нової квадратної форми та опалювальними полиптихами.

Поліптихи - це картини, що складаються з декількох частин і пов'язані єдиною ідеєю або сюжетом, стилем виконання та кольоровою гамою.


Квадратні дизайн-радіатори

Тепер будь-яку модель із каталогу можна придбати не лише прямокутної, а й квадратної форми (модель обігрівачів - UDEN-500К). Розміри нових радіаторів - 60х60х0,15 см, потужність - 0,5 кВт.

Нижче дивіться фотографії квадратних новинок і пам'ятайте, що замовляючи такі моделі, ви можете самостійно обирати кольори, малюнки, оформлення обігрівачів.

"Жираф" "Созвездие" "Создание" "Солнце"

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повному розмірі

Поліптихи

Залежно від кількості складових, ці дизайн-радіатори називаються диптихами (2 елемента), триптихами (3), квадриптихами (4), поліптихами (5 та більше елементів)

Триптих «Ирисы» Приклад у інтер'єрі квартири

 

Квадриптих "Жизнь" Приклад у інтер'єрі квартири

 

Опалювальні модулі поліптихів можуть мати будь-які потужності, форми та варіанти розташування відносно один одного, стати центральним елементом інтер'єру чи підкреслити інші його акценти. Приміщення, які обігріваються такими дизайн-радіаторами, претендують на індивідуальність та унікальність, а також натякають на тонкий смак та заможність їх власника.

Поліптихи можуть виготовляються і на замовлення клієнтів, а наші дизайнери оберуть кращі малюнки та кольори для конкретного приміщення.

З рештою новинок можна ознайомитися в оновленому каталозі продукції UDEN-S, а новий прайс скачати на сайті компанії.

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: