Новий теплонакопичувач обігрівачів UDEN-S!

02.10.2013

Напередодні опалювального сезону торгова марка UDEN-S презентувала новий теплонакопичувач для енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S!

Кардинально змінився як склад теплонакопичувача UDEN-S, так і технологія його виготовлення. Тепер нагрівальний елемент монтується в теплонакопчувач шляхом пресування під високим тиском.
До складу новинки входять виключно натуральні матеріали. Це камінь-моноліт з відмінними фізичними властивостями: високою міцністю та електроізоляцією, дуже низьким вологопоглинанням, чіткою формою і естетичним зовнішнім виглядом.

Створений продукт пройшов тестування в ідеальному для цього місці, в «екстремальних» умовах європейської лабораторії міжнародного центру сертифікації в рамках проходження випробувань для отримання сертифікату СЄ, і... вже апробований на об'єктах нашого проектно-монтажного підрозділу.

Завдяки новому теплонакопичувачу обігрівачі UDEN-S® починають випромінювати тепло вже через 5 хвилин після ввімкнення, через 20 хвилин виходять на свою робочу температуру з рівномірним прогрівом всієї поверхні, а остигають на протязі 1,5 години! Увесь цей проміжок часу вони продовжують віддавати тепло, обігріваючи приміщення з нульовими витратами електроенергії!

Є ще один приємний момент. Нова технологія значно прискорила процес виготовлення, що дозволяє нам не тільки швидше задовольняти апетити українських замовників, але й збільшити об'єм експортного продажу!

 

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: