«Перші ластівки» дизайн-радіаторів UDEN-S у 2015 році

06.02.2015

Шановні друзі

Поспішаємо порадувати вас першими в цьому році новинками дизайн-обігрівачів від наших талановитих художниць — такими різними, але такими теплими...

Оберіг — яке значення ви вкладаєте в це слово?
Ми сприймаємо його як деякий предмет, що захищає нас і наш дім від будь-якого негативного впливу. З ним ми почуваємо себе впевнено та надійно. А виглядати обереги можуть по-різному: це рослини, мінерали, різноманітні поробки та фігурки, портрети та світлини, слова... й навіть дизайнерські обігрівачі з характерними малюнками :). Одна з наших новинок — своєрідний оберіг. Забарний геометричний візерунок — сильний талісман, символ родючості, матеріального благополуччя, багатства й достатку, традиційний червоний колір символізує радість, пристрасть та кохання, чорний — силу й інтуїцію, білий — здоров'я, чистоту та позитив. Наш «Оберіг» стане для вас справжнім щитом!

Дизайн-обігрівач «Оберіг» від UDEN-S

Дизайн-радіатор «Оберіг»
Потужність: 0,7 кВт

Нажмите на изображение, чтобы открыть в полный размер

Друга наша новинка — невтримна мешканка підводного світу, що звільнилася від полону морського царя... або, може, власних страхів та упереджень?.. Гарні переходи від бірюзового до синього передають усю глибину морської безодні, важкість «втечі» героїні малюнка, її прагнення до розвитку, самоствердження. Рух вгору та вперед — воля, майбутнє, мрії, подолання перешкод та досягнення цілей. Так, цей дизайн-радіатор стане відображенням непростого внутрішнього світу, індивідуальності свого власника та, хто знає, можливо, навіть допоможе йому зрозуміти своє призначення.

Дизайн-обогреватель «Медуза» от UDEN-S

Дизайн-радіатор «Медуза»
Потужність: 0,7 кВт

Нажмите на изображение, чтобы открыть в полный размер

Дивіться всі дизайнерські обігрівачі в каталозі продукції UDEN-S!
Створюйте неповторний стиль вашого приміщення разом з нами!

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: