Виробник енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S святкує 12 років!

26.09.2018

30 вересня нашій компанії виповнилося 12 років! Вітаємо засновників, усіх колег, партнерів, клієнтів, друзів, і в той же час, приймаємо вітання!

Друзі, це так чудово, що є ми з вами! Що ще 12 років тому у нас зародилося бажання створити продукт, який задовільнить потребу людей в теплі, економному, гарному і екологічному опаленні, комфорті і зручності в домівках. Що 12 років ми з вами товаришуємо, йдемо пліч-о-пліч. Що весь цей час ви обираєте нас, довіряєте нам. Що ви залишаєте відгуки і допомагаєте нам рости, змінюватися на краще, модернізуватися.

У нас День народження, у нас свято! Приємно, що за час роботи на ринку опалення ми отопили тисячі об'єктів по всій Україні, що обігрівачами UDEN-S користуються у квартирах, будинках, офісах, школах, дитячих садочках, лікарнях, магазинах, що ми значно розширили асортимент обігрівачів, отримали європейський сертифікат і вийшли на ринок Європи, запатентували продукцію, перемагаємо у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Вже багато зроблено, та ще більше роботи попереду! Працюємо на розвиток компанії, міста, неньки України, щоб у кожній домівці було тепло та красиво!

Зі святом усіх нас!

 

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: