Опалення по-українськи

27.02.2013

Кожна нація має свої особливі звичаї і традиції, які, безсумнівно, знаходять своє відображення і в дизайні інтер'єрів. Навіть бурхливий наступ новинок цивілізації не зміг витіснити традиційного українського стилю, самобутньої символіки.

Втомлена від химерного арт-деко і аскетичного мінімалізму людина не може встояти перед неповторними українськими сувенірами, естетичним керамічним посудом та ... душевними обігрівачами по-українськи.

Як правило, використовувати етнічні мотиви в інтер'єрі наважуються тільки впевнені у своєму почутті міри люди. До таких належить і наша клієнтка, у якої вже багато років працює система опалення UDEN-S.

Вона давно захоплюється керамічним посудом ручної роботи, і зараз на її кухні зібрана практично вся колекція виробів зі зворушливою назвою «Вишенька».

Та для повної гармонії господині не вистачало дизайнерського оформлення обігрівача, адже біла панель стала надто яскраво виділятися серед теплого декору кімнати.

Ідея виникла дуже швидко, ще скоріше була реалізована - дизайнери компанії створили ексклюзивний обігрівач «Вишневий сад», на якому відтворили орнамент керамічного посуду.

 


Ось так сьогодні виглядає оновлена кухня - порівняйте самі!

 

 


Справді гарно, ошатно і дуже по-домашньому?! Тепло, затишно та по-українськи гостинно.

 

Ознайомтеся з дизайн-радіаторами UDEN-S у каталозі компанії!
Підберіть модель і малюнок для свого приміщення!

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: