UDEN-S на 6-му Великодньому благодійному аукціоні

09.04.2015

Учора, 8 квітня, напередодні світлого Великодня у Кіровоградському обласному художньому музеї традиційно відбувся вже 6-й Великодній благодійний аукціон.

У цьому році зібрані в результаті торгів кошти - рекордні 360 000 грн - будуть направлені на придбання медичного обладнання для обласного госпіталю, де проходять лікування й реабілітацію учасники АТО. Тому особливо символічними стали лоти патріотичної тематики, два з яких представлені нашою компанією: енергозберігаючий дизайнерський обігрівач «Слава Україні» та декоративне панно на металі з однойменною назвою. Обидва лоти були придбані меценатом Олександром Дануцою й подаровані ним Кіровоградському перинатальному центру.

Диптих «Україна»

Диптих "Україна"
Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Ми впевненні, що ці наповнені теплом та життям подарунки із зображенням Державного прапору, такого значимого для більшості українців, стануть символом чистоти, справедливості, свободи, миру та спокою.

Висловлюємо щиру подяку організаторам аукціону за можливість прийняти участь у цьому заході, надзвичайну атмосферу, позитивне враження та впевненість у тому, що поруч так багато небайдужих людей. Удачі та натхнення вам!

Пасхальний благдійний аукціон

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Пасхальний благдійний аукціон

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: