Перший переможець конкурсу відгуків про обігрівачі UDEN-S уже відомий!

25.02.2016

Шановні клієнти!

У минулому році ми оголосили про початок постійно діючого конкурсу відгуків UDEN-S. У ньому можуть приймати участь усі, хто користується нашими обігрівачами та хоче поділитися своїми враженнями про їх роботу.

Дякуємо всім учасникам за активність та творчий підхід, щирість та душевні слова, за вибір та довіру. Відгуки-вірші зворушили нас до глибини душі. Дякуємо, що відгукнулися та присвятили нам свій особистий час.

З величезної кількості надісланих відгуків ми відібрали ті, які найбільше відповідають умовам конкурсу, та розмістили їх на сайті. Всі вони зовсім різні за змістом та стилем, але дуже важливі та цінні для нас. Саме ви своїми позитивними відгуками надихаєте нас на розвиток, допомагаєте удосконалюватися та виходити на новий рівень.

За умовами конкурсу, ми вибираємо переможця серед кожних двадцяти опублікованих відгуків. І ось прийшов час визначити першого щасливчика! :)
Це змістовний відгук, автор якого детально описав проблему, яку він вирішив з допомогою обігрівачів UDEN-S, поділився враженнями про роботу нашої компанії та ефективність обігрівачів. Він також наочно показав, як встановлюються та підключаються панелі, підкріпивши відгук декількома світлинами.
Отже, наш переможець — Геннадій із Запоріжжя! Вітаємо Вас! Найближчим часом ми зв'яжемося з Вами для уточнення нюансів доставки призу. :)

Перший переможець конкурсу відгуків від UDEN-S

 
UPDATE: перший переможець конкурсу відгуків уже зі своїм призом! Генадій обрав модель обігрівача УДЕН-500Д та малюнок «Тихий вечер», а пізніше надіслав нам фото та декілька теплих слів: 

«Добрый день, самый теплый коллектив UDEN-S!!! Получил пару дней назад свой приз, за лучший отзыв на сайте http://www.uden-s.ua/otzivy/  
Могу сказать, что выигрывать призы очень приятно:) Как только появилась свободная минута, провел небольшую фотосессию. Моя любимая супруга ходила по пятам за мной все эти дни, чтоб побыстрее повесить такой красивый обогреватель на определенное для него место.
И вновь это будет еще один теплый рабочий уголок. Хочу поблагодарить весь Ваш дружный и общительный коллектив от всей моей семьи, за все то хорошее, что Вы делаете для людей! Вы молодцы. Буду и дальше предлагать Вашу компанию всем своим друзьям.
До осени планирую "обуть" всю квартиру в Ваши супер обогреватели UDEN-S. Спасибо еще раз огромное. Очень рад что Вы появились в моей жизни!!!»

Дорогі клієнти! Ми знаємо, що вас — хто користується обігрівачами UDEN-S — тисячі!
Наш конкурс продовжується, і ми бажаємо якомога швидше оголосити переможця наступної 20-ки!

Чекаємо на ваші відгуки!

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: