Бренд UDEN-S отримав диплом переможця конкурсу «Фаворити успіху»!

15.06.2017

Початок 2017 року дуже-дуже запам'ятався нашому колективу J. І, напевне, ви знаєте чому. Повідомлення про абсолютну перемогу у конкурсі торгових марок «Фаворити успіху» порадувало кожного і задало ритм усього року.
За найтепліші обігрівачі UDEN-S протягом всього 2016 року голосували споживачі, люди для котрих вони й створюються. Ще на старті ми помітно відірвалися від інших учасників, а їх більше 30, і перемагали за результатами кожного кварталу. У таємному голосуванні нашу торгову марку підтримали журі спецыалыстыв та успышних людей.

І-і-і-і... перемога наша!

Ми не втомимося дякувати вам: друзі, клієнти, партнери і колеги за вибір, голоси, довіру до нас! Ви надихнули нас перемагати й перемагати.
Але на цьому історія не закінчилася J. Відбулась церемонія нагородження фаворитів і наш бренд UDEN-S отримав Диплом про перемогу в рейтингу 2016 року в категорії «Обігрівач» зі статусом «Абсолютний переможець»: https://www.favor.com.ua/news/ceremony2016/.

У цьому році наші енергозберігаючі обігрівачі продовжують приймати участь у конкурсі, і з вашою підтримкою - лідирувати! Якщо ви ще не встигли проголосувати в цьому кварталі, ласкаво просимо на сторінку конкурсу: https://www.favor.com.ua/vote/heater/?mark=20747.

UDEN-S - диплом переможця «Фавориты успеха»

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: