Обігрівачі UDEN-S перемогли у народному голосуванні конкурсу «Фаворити успіху» у 2017 році!

01.12.2017

Друзі! Неймовірно приємна новина!

Наш бренд UDEN-S другий рік поспіль приймає участь у всеукраїнському конкурсі торгових марок «Фаворити успіху». Протягом року відбувається on-line голосування споживачів на сайті конкурсу за кращі товари, які представлені на ринку України.

Отримавши абсолютну перемогу у 2016 році, наші обігрівачі лідирували протягом усього 2017 року, отримуючи перевагу у кінці кожного кварталу. А все завдяки активній підтримці та голосам наших клієнтів, партнерів та друзів. Ми настільки відірвалися уперед, що за такий короткий строк, який залишився до кінця року, наш результат важко перевершити. Тому адміністрація конкурсу була змушена передчасно оголосити результати. Зовсім неочікуваним та приємним був дзвіночок із привітанням про перемогу в народному голосуванні у категорії «Обігрівач-2017» та отриманий статус «Фаворит Споживачів»!Наші обігрівачі - це не просто обігрівальні пристрої. За кожним із них стоїть турбота про людей, частинка любові і величезна робота кожного члена колективу. Тому наша перемога у народному голосуванні дуже вагома, це наші крила та натхнення. Ця висока оцінка є водночас і відповідальністю перед усіма вами. Нас обирають та підтримують споживачі, люди, для яких ми й виробляємо нашу продукцію. А це найголовніше!

Невпинно дякуємо усім-усім, хто голосував та не залишився осторонь. Ви подарували нам масу позитивних емоцій та надихнули на нові звершення!

«Фаворити успіху» - це некомерційний відкритий народний рейтинг торгових марок, офіційно представлених на українському ринку. Кожен споживач, кожен українець може обрати свою улюблену компанію або виробника та віддати за них свій голос. Переможці - найкращі та найбільш рекомендовані товари та послуги - визначаються за підсумками голосування Споживачів у 2017 році, оцінок Спеціалістів (Експертів) та Журі Успішних Людей (Відомих людей).

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: