Обігрівачі UDEN-S економічні – досвід користувачів

19.09.2018

Якщо ви ще не наш клієнт, а тільки плануєте, знайте - одного дня ми поцікавимося, як у вас поживають наші обігрівачі J. Наші клієнти знають, що по завершенню кожного опалювального сезону ми традиційно проводимо опитування користувачів обігрівачами UDEN-S. Кожен раз це трошки хвилюючий момент, але вже коли починають надходити перші відповіді, заспокоюєшся, читаючи просто тішишся.

Ми намагаємося зробити питання якомога коротше, зрозуміліше, щоб відповідаючи наші користувачі витрачали мінімум часу та зусиль. Щиро вдячні усім клієнтам за приділену увагу, щирі відповіді, мотивацію та натхнення.

Цього року питань було всього п'ять із яких ми дізналися, що:

• Обираючи систему опалення, найбільше люди цінують економічність та зовнішній вигляд обігрівачів. Біля 60% наших клієнтів знайшли відображення таким своїм потребам в обігрівачах UDEN-S. Саме економне споживання електроенергії, зменшення рахунків за комунальні послуги, елегантний вигляд та сучасний дизайн найбільш популярні причини вибору наших обігрівачів. Інші ж відсотки розподілилися на причини вартості, функціональності, малопотужності.

• Більше 90% клієнтів оцінюють на відмінно компетентність та приємність спілкування зі спеціалістами компанії. Відмічають швидкість обслуговування, зрозумілість подачі інформації про опалення, поважне відношення до замовників та просто «відмінне спілкування» J.

• 80% клієнтів поставили найвищу оцінку ефективності та економічності роботи наших обігрівачів. Тобто, наші клієнти відчувають разючу різницю в оплаті та комфорті, у порівнянні з іншими системами опалення. Дотримуючись наших рекомендацій щодо підбору потужності, установки обігрівачів та терморегуляторів, усунення тепловтрат приміщення, установки багатотарифного лічильника електроенергії або зниженого тарифу можна отримати дійсно економну та комфортну систему опалення.

Ми завжди раді отримувати зворотній зв'язок від користувачів нашими обігрівачами. Навіть якщо складається якась нестандартна ситуація намагаємося допомогти вирішити її. Кожен відгук допомагає нам ставати кращими, удосконалюватися та модернізуватися!

Попереду опалювальний сезон. Уже всі зробили свій вибір у правильному обігріві? Раді проконсультувати кожного: https://www.uden-s.ua/ua/contact_us/udens-contact_us/

 

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: