НОВИНКА! Система опалення «теплий плінтус» під крокодилячу шкіру!

22.10.2012

Асортимент дизайн-радіаторів поповнився ще однією новинкою. Нова технологія фарбування дизайнерського теплого плінтуса надає нові можливості для створення стильних комбінацій в інтер'єрі.

Тепер асортимент дизайн-радіаторів UDEN-S доповнили обігрівачі з текстурованою поверхнею, стилізованою під шкіру рептилій. Вони доступні у червоному, бежевому, салатовому, білому, чорному, шоколадному кольорах.

Теплий плінтус набуває все більшої популярності, особливо коли йдеться про кутові квартири, приватні будинки або котеджі. Він встановлюється над наявним плінтусом або замість нього вздовж нижнього краю зовнішньої стіни і безпосередньо обігріває холодну поверхню стін. У результаті створюється своєрідний тепловий екран, який не дозволяє холодному повітрю потрапляти до приміщення. Це дуже важливо, оскільки прогріті стіни позбавляються вологи і з часом самі починають випромінювати тепло.

Разом із тим, теплий плінтус виконує і декоративну функцію: можна обрати колір «під інтер'єр», тим самим «сховавши» систему опалення, або навпаки зіграти на контрасті і вигідно підкреслити окремі елементи приміщення.

Ознайомтесь з каталогом дизайн-радиаторів UDEN-S та підберіть оптимальний варіант для свого приміщення!

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: