Творчий тандем інженерів і дизайнерів

21.12.2012

Великий будинок - це ідеальне рішення для кожної сім'ї. Особливо, якщо будинок вдало продуманий, затишний, індивідуальний, з оригінальним декором.

З подібними об'єктами нам завжди цікаво і приємно працювати. Минулого місяця ми мали можливість реалізувати свої дизайнерські ідеї саме на такому проекті, використовуючи не лише технічний, але й творчий потенціал.

Отже, сонячний Крим, триповерховий приватний котедж за п'ять метрів від моря, загальна площа близько 300 м2. Елегантний дизайн, кожна кімната в своєму неповторному стилі. Завдання непросте: система опалення повинна не лише ефективно та економічно працювати, але й гармонійно доповнювати загальну концепцію дизайну будинку.

Зрозуміло, ми обрали дизайнерську серію обігрівачів UDEN-S, а враховуючи вологий клімат і холодні вітри взимку, за основу взяли теплий плінтус.

Всі відтінки були підібрані відповідно до кольорової гами приміщення. Так, у спальні встановлено теплий плінтус кольору «шоколад» в тон меблів, хол обладнано системою опалення бежевого кольору, яка ідеально поєднується з меблями з ротангу. Вітальню тепер опалює ексклюзивний теплий плінтус і настінний дизайнерський обігрівач-триптих. Крім системи опалення, ми прикрасили стіни витонченими картинами на металі у вигляді риби і серця - сюрприз від наших дизайнерів. Всі малюнки виконані у стилі Томаса Хоффмана - роботи цього німецького художника назавжди підкорили серце господині котеджу, а його авторські фігурки стали основою декору кімнати. Монтаж опалення просто «ювелірний», адже всі кабелі, дроти та кріплення непомітні для ока, тому нічого не заважає насолоджуватися вишуканим інтер'єром.

На завершення хочеться наголосити, що для нас тепло і краса - поняття нерозривні, і система опалення може бути не лише засобом обігріву, але й справжньою прикрасою будь-якого приміщення.

Тепер скажіть, як в такому ореолі естетики самому не почати творити?

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: