Більше 2000 проконсультованих на виставці у Києві

03.12.2018

З 6 по 8 листопада у Києві в МВЦ проходила виставка «ЄвроБудЕкспо-2018». Виставка відбулася вже увосьме. На площі 16 500 кв м взяло участь 342 підприємства із України та ще 18 країн світу. Щороку вона стає все масштабнішою, розширюється тематика та збільшується кількість учасників. Цього року на виставці можна було познайомитися з сучасними будівельними матеріалами та обладнанням, з енергозберігаючими технологіями та енергоефективними рішеннями.

Ми вперше брали участь у цій виставці і це було чудово! Із 8 500 тисяч відвідувачів та 14 000 спеціалістів виставки, на стенді UDEN-S отримало консультацію більше 2000 людей. На стенді було дійсно жарко J. Нас зігрівали обігрівачі, демонструючи клієнтам, як вони будуть обігрівати їх взимку та жваві розмови, консультації, дискусії з відвідувачами.

Дуже приємно, що така кількість відвідувачів приділила увагу нам, нашій продукції. Кожного з них вразили наші дизайнерські обігрівачі з малюнками hand made, металокерамічні стандартні білі своєю елегантністю, керамічні обігрівачі різних фактур та оригінальних форм, керамічні рушникосушарки своєю новизною та характеристиками, каміни - вражаючими розмірами та теплоакумулюючими властивостями.

 

     
Біля наших обігрівачів фотографувалися, робили селфі, їх знімали на камеру, торкалися гріючись та щоб відчути фактуру малюнків... і купували. Так, додому поїхали не всі обігрівачіJ, у деяких з'явився новий.

Раді розширювати коло спілкування, клієнтів та дилерів!

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: