Переваги інфрачервоного електричного опалення

Компанія ТОВ «УДЕН-УКРАЇНА» і торгова марка UDEN-S пропонують своїм замовникам виключно електричні інфрачервоні довгохвильові системи опалення.

Це вирізняє нашу компанію серед інших виробників опалювальної техніки.

UDEN-S® абсолютно свідомо й упевнено висунула інфрачервоне низькотемпературне опалення на перше місце. Це приголомшливо цікавий, перспективний і актуальний напрямок, котрий ми щиро любимо й від просування в якому отримуємо справжнє задоволення.

У той час, поки хтось ще дискутує з приводу «недоцільності» та «дорожнечі» електричного опалення (маючи тільки теоретичні дані та невірно їх трактуючи), кількість об'єктів, що успішно обігріваються системами UDEN-S®, с кожним місяцем невпинно і суттєво збільшується. А разом з кількістю наших замовників та усіма, хто вже багато чого чув про ефективність і економічність електричного інфрачервоного опалення, збільшується і когорта його прихильників.

Ця сторінка створена саме для зацікавлених, тих, хто крокує у ногу з часом, мислить та сприймає світ не через призму надуманих правил і законів. А також для тих, кому не байдужі стан екології та енергетичне майбутнє нашої країни.
Присвячена вона саме темі малопотужного електричного опалення і містить переконливе пояснення причин надання нашої переваги даній опалювальній системі.

Прочитайте ці матеріали, в них ви знайдете безліч відповідей на запитання про електроопалення та зможете зробити свій вибір системи обігріву.

То ж чому електричне опалення...

Чому саме електричні системи променистого типу...

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: