Відгуки наших клієнтів про інфрачервоне електроопалення UDEN-S

 

Для нас важливий кожен відгук наших клієнтів, адже саме завдяки їм ми розвиваємося та удосконалюємося.

Надсилайте свої відгуки про обігрівачі та роботу нашої компанії на .

В цитатах відгуків збережена авторська орфографія та пунктуація. 

«Квартира 3-и кімнатна, загальна площа 58,9 кв.м, вуглова, північна сторона, вікна металопластикові, склопакети 2-х камерні , зовнішня північна стіна утеплена. За опалювальний сезон ( 7 місяців ) середньо місячне споживання електроенргії складає 1100 кВт, тільки на опалення, в ціновому виразі в середньому -700 грн.Опалення є основним., без додаткових обігрівачів. Терморегулятори використовуються і це я вважаю за перевагу, тому що в кожній кімнаті можливо встановити ту температуру обігріву, яка буде за потрібну.

За два опалювальних сезони нарікань відносно роботи обладнання , та температурного режиму немає, тільки слова подяки вам як виробникам цієї доволі гарної продукції . На мій погляд ще немало важливий фактор є те , хто встановлює та обслуговує вашу продукцію . Це також великий успіх в провадженні вашої продукції на споживчий ринок. За два опалювальних сезони , в порівнянні з централізованим опаленням я зекономив більш як 13 тис. грн. Бажаю вашому колективу успіхів та нових досягнень».

Крамаренко Володимир
м. Жовті Води, Дніпропетровської обл.
31.07.19

 

«Основное отопление 30 м2, используются терморегуляторы, потребление в месяц примерно 650 кВт/час».

г. Вознесенск
30.07.19
 

 

«Все круто, середньомісячне заощадження порівняно з центральним опаленням склало близько 700 грн. Дякую! Відтепер ваш навіки клієнт :)» 

Ігор
10.07.19

 

«Основне опалення,квартира 50 м2,висота стель 2.90,середньомісячне споживання 700 грн ,потужність обігрівачів 2.3 кВт/год,двозонний лічильник,без зимового тарифу,терморегулятири з дистанційним датчиком температури»

Колковий Альберт
м. Дрогобич
10.07.19

 

«Брали для садиби. В санвузлах не було можливості встановити рушникосушарки та й обігріву там ніякого не було, оскільки приміщення зовсім мале. Тепло надходило лише з кімнат при відчинених дверях. Встановили теплі плінтуса. Супер! Тепер спокійно можна роздягнутися, щоб прийняти душ. 2. Брали для дому. В комору і сауну (окреме приміщення). Там не було опалення взагалі. Щоб в коморі не померзли продукти, банки-склянки, а в сауні не померзли труби, встановили панелі, запрограмували, щоб включалися вночі на певний час. Вночі тарифи менші і морози сильніші. Усі сподівання виправдалися»

Руслана
м. Скадовськ, Херсонської обл.
01.07.19

 

«В зимку це додаткове опалення, а по осені та весні це основне, і не має значення витрати по електроенергіїї, вони ж економічні. Перевірено»

Олена, м. Коростень, Житомирської обл.
06.05.2019

 

«Це в нас додаткове опалення, в дитячій кімнаті. Будинок знаходиться в сільській місцевості. За рахунок обігрівача ми отримуємо тепло, та економимо на газовому опаленні. Бажаю вам богато клієнтів та тепла».

с. Забір'я, Київська обл.
03.05.2019

 

 

«Это дополнительное отопление , терморегулятором пользуемся , решили проблему комнаты в которой вообще не было отопления, экономия в 30%».

Ярема Екатерина
Кропивницкий
03.05.19

 

«Використовую, як основне опалення в кухні, якщо раніше був електричний конвектор, який включали лише ввечері, щоб прогріти приміщення ( тому в кухні майже завжди було сиро і холодно) то uden працює цілодобово, без використання терморегулятора, в приміщенні стало сухо, тепло, пропала проблема плісені на стінах і плитці, а витрата електроенергії менша ніж була з роботою конвектора. Дуже задоволена, рекомендую.

Дякую за якісний виріб».

Галина, м. Львів
22.04.2019

 

«Обігрівач Uden 250, використовувався як додаткове опалення. Прибрали вогкість з кімнати. Стало комфортніше».

Олексій, м. Чернігів
18.04.19

 

«Площа 70м2. Використовую як додадкове опалення. Якщо температура падеє нижче -5 запалюю газовий котел бо вхідний автомат невитримує навантаження. Використовую терморегулятор а за електроенергію не платив більше ніж 750 грн.
Щиро бажаю Вам процвітання, успіху, досягнення цілей, сил та наснаги до нових звершень на ниві енергозбереження!»

Тарас, Радехівський р-н
Львівська обл.
17.04.2019

 

«Летом 2019 года сотрудниками UDEN-S были проведены работы по монтажу электрического отопления и контура заземления в частном доме моей мамы.
От своей семьи и себя лично, хочу выразить благодарность Вам и Вашим сотрудникам Артему Александровичу и Юрию Ивановичу за качественно проведенные работы, профессионализм, продуманность действий, аккуратность в работе, культурное общение с заказчиком, бережное отношение к имуществу заказчика.
Огромное спасибо за выполненную работу!!!»

Наталья
г. Кропивницкий
17.07.2019

 

«Пользуешься и получаешь удовольствие...»

«Два отопительных сезона обогреваю квартиру UDEN-S только металлокерамические. Это ни в какое сравнение с централизованным отоплением ни по цене ни по качеству. В самые холодные месяцы зимы расход эл. энергии в месяц в пределах 1500 кВт, но сюда входит и расход на бойлер, стиральная машина, холодильник, эл.духовка (10раз в месяц выпекаем хлеб), телевизор, компьютер, освещение. В отопительный период с 01.10 до 30.04. тариф 0.90 грн. дневной и 0.45 грн. ночной. В месяц получается в пределах 1200 грн. В каждой комнате установлен терморегулятор, с помощью которого устанавливается необходимая вам температура в помещении. Тепло очень мягкое, как от печи в частном доме. Очень удачная разработка. Монтируется очень просто и компактно, а главное очень аккуратно. Это тот случай, когда пользуешься и получаешь удовольствие».

Джерело: https://www.facebook.com Владимир Крамаренко
г. Жёлтые Воды
07.06.19 

 

«ми опаленням задоволені. Це правда»

«У нас весь будинок перейшов на електроопалення. Одна кімната 18 кв стоїть 2 обігрівачі 700 кВт, в кімнаті 12 кв. один 700 кВт, в кожній кімнаті терморегулятор до 30. В кімнатах тепло, на панелі 5 років гарантія. Ставили по програмі "тепла оселя" через Газ банк держава компенсувала 35%. Це не реклама, але так як топили цього року тепломережа, ми опаленням задоволені. Це правда».

Джерело: https://www.facebook.com Alice Rainbow
27.05.19

 

«Продукцією задоволені, все працює. Дуже вдячні!»

Дмитро
м. Олександрія
квітень, 2019

«Спасає від холоду в холодний період...»

«Користуюся обігрівачами UDEN-S уже 4 роки. Дуже задоволена. Працює безвідмовно весь час. «Спасає» від холоду в холодний період, коли недостатній обігрів від центрального опалення і в міжсезоння.

Дуже дякую виробнику. Успіхів!»

Наталія
Кремидівка, Одеська обл.
17.05.19 
 

«Вони гріють не стелю, а приміщення... взимку помітив, що підлога поруч з обігрівачем тепла,
за це величезний лайк...»

Віталій
м. Кропивницький
24.05.19
 

 

«До цього платили з тепло 60-65 тисяч гривень, зараз - 20-25 тисяч гривень. Економія очевидна»

«Висловлюємо Вам щиру вдячність за співпрацю. У грудні 2018 року ми придбали обігрівачі UDEN-S для закладу дошкільної освіти.
До цього платили з тепло 60-65 тисяч гривень, зараз - 20-25 тисяч гривень. Економія очевидна.

Але головне - платили і не мали тепла. Зараз приємно навчати викладачам і навчатися дітям.

Бажаємо виробничих успіхів, економічного і фінансового благополуччя.
Сподіваємося на подальшу співпрацю».

З повагою начальник Відділу освіти, охорони здоров'я,
культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради,Закарпатьської області,
Сокач Л.І.

10.04.19

 

"Внимание привлекает когда идешь рядом и чувствуешь тепло..."

Станислав Веретенников,
г. Кропивницкий, 2018

 

«Просто, тихо, економно і красиво. І без зайвих витрат»

«Приміщення площею 40 квадратів. Обігрівачі UDEN - єдиний вид обігріву. Просто, тихо, економно і красиво. І без зайвих витрат на обладнання.
Залишайтесь такими завжди. Ви були першими і лишаєтесь кращими ))))»

Роман
г. Киев, 2018
 

 

«Завдяки Уден ми підтримуємо тепло»

«В нас це додаткове опалення кімнати, в якій один кут сирий. Нема можливості зробити температуру в кімнаті + 19. Дуже велика сума виходить в місяць за опалення. Завдяки Уден ми підтримуємо тепло. Бажаю Вам рости та приносити нам тепло».

Алла Михайлівна
К-Святошинський р-н.
с.Забір"я
2018
 

 

«Взимку виходить 300-400 грн на місяць»

«Основне опалення. В квартирі відсутній газ (електроплита, електродуховка, електричний бойлер, три кондиціонери). Опалення оформлено в установленому порядку, тому вартість електроенергії за найнижчим тарифом (в опалювальний сезон). Взимку виходить 300-400 грн на місяць (влітку в районі 1000 грн.)»

Андрій Селіверстов
Запорізька обл.,
м. Токмак
2018

 

«Результатом очень доволен»

«Отопление дополнительное на лоджии обычного 10 этажного панельного дома в однокомнатной квартире. Лоджия дополнительно утеплена пенопластом 4см, но изнутри, установлены энергосберегающие пластиковые окна. Две секции теплого плинтуса удэн-200, с регулятором uden-tw. Такая комбинация по электричеству оказалась экономнее или киловаттный конвектор или 400-450 ватт теплый плинтус плюс он ещё и пол прогревает, но разогревается помещение конечно не очень быстро, все согласно инструкции необходима неделька другая чтобы вышло на режим. Регулятор молодец поддерживает температуру, но достаточно быстро съедает батарейки. Зимой температура в комнате около 24 на лоджии 19-21 градусов по Цельсию. Результатом очень доволен. Единственный минус, плинтус заказывал окрашенный матовой краской, когда-то случайно чем-то зацепил или стукнул и краска немного слезла, слой очень тонкий и не очень царапиной устойчивый».

г. Запорожье,
Максим
2018

 

«Удэнки прекрасно влияют на развитие растений в оранжерее... В квартирах исчезла сырость и плесень»

«Отопление УДЭН поставили как основное отопление сразу в двух квартирах и как дополнительное в частном доме. Квартиры трехкомнатные малогабаритные в кирпичных пятиэтажках. Установка - в каждом помещении свой терморегулятор. Проблем решили много: везде мягкое тепло, воздух не сухой, не болеем простудными заболеваниями, очень удобно, что панели установили не только под окнами, но и возле своих рабочих мест (компьютерные столики, стол со швейной машинкой). В одной квартире есть мини оранжерея тропических деревьев. Удэнки прекрасно влияют на развитие растений в оранжерее. Могу поделиться результатами с садоводами. В квартирах исчезла сырость и плесень. По затратам в гривнах получается дороговато, но дело этого стоит. Удэнки у нас уже три года.

Нестандартная ситуация была с выходом из строя сразу трех плинтусов "соточек", но она уже оперативно решена (с завода прислали новые). Желаю успехов в производстве таких прекрасных отопительных приборов УДЭН!»

Есипенко Ирина,
г. Николаев
2018

 

«Основное отопление квартиры 48 кв.м. с применением обогревателей UDEN-S и терморегуляторов. Существенная экономия на отоплении».

г. Павлоград,
Россоха Александр
2018

 

«Відчули економію, безпеку у використанні»

«Плануємо використовувати, як основне опалення в квартирі з індивідуальним опаленням. В цьому році встановили в двох кімнатах 4-кімнатної квартири з використанням терморегулятора. Відчули економію, безпеку у використанні. В кімнатах постійний "клімат-контроль".
Побажання - ніжки для всього асортименту обігрівачів. Але, завдяки вашим спеціалістам, це питання вирішується в індивідуальному порядку. Рекомендую вас всім знайомим. Планую придбати ще обігрівачі для свого житла та житла батьків».

Ірина,
селище Десна, Чернігівської області,
2018

 

 

«Приміщення на ринку без особливого утеплення, при температурі на зовні "-15...-20" вже через 2 години відчувалася робота обігрівача, площа 9,5 кв. м. обугрівач "UDENS-700"»

Роман,
смт. Єланець, Миколаївська обл.
2018

 

«На 40% дешевле чем за услуги центрального отопления»

«Однокомнатная квартира площадь 24 кв.м основное отопление, использовал 3 терморегулятора. На 40% дешевле чем за услуги центрального отопления. Экономия за отопительный период 2017-18 гг. примерно 4000 гривен. Также установлен двухтарифный счетчик электроэнергии (день-ночь)»

Игорь Викторович,
пгт. Покотиловка, Харьковская обл.
2018
 

 

«Дополнительное отопление, использую терморегулятор, избавился в ванной от грибка»

Клиент,
г. Николаев
2018

 

«Додаткове опалення бані, приміщення 5х5. Вирішив проблему підтримання оптимальної температури за допомогою терморегулятора».

Малишко Ігор Олександрович,
с. Чемер, Чернігівської обл
2018

 

«Використовуємо як основне опалення, газове вже не запускаємо»

«В утепленій кімнаті 13,5 кв за 5 год нагріває достатньо добре, на дворі -5. Батарея нагрівається сильно, руку не можливо тримати на ній, до 90 градусів. При чому споживає мало від 0,6 - 0,67 кВт. Куплю собі ще одну панель. Використовуємо як основне опалення, газове вже не запускаємо. Економніше в рази. Дизайн приємний. Панель дуже тонка, але гріє сильно. Нагрівається за пів-години»

Кобринський Микола
клієнт інтернет-магазину

 

«Реально економить електрику»

«Користуємося обігрівачами третій рік поспіль. Радимо всім. Реально економить електрику. А головне наявність таких обігрівачів дає підстави у будинку де проведено електрику 3,5 кВт зробити проєкт на електричне опалення. Та отримувати 3000 кВт на місяць /для опалення будинку/ за мінімальними цінами»

Оля Гугля
відгук із Facebook

 

"Користуюся обігрівачами UDEN-S два роки і дуже задоволений"

Роман Круніч

 

«...і слухач, і найголовніша цінність - це наш інструмент - орган, знаходяться у комфортних умовах...»

Директор дніпропетровського Дому огранної та камерної музики,
художній керівник Антон Валентинович Чернета
14.08.18

 

«...Стоимость за коммунальные услуги упала в 2 раза...»

Владимир Лебедев,
руководитель дома "Милосердие"
04.06.18

 

«...Экономия серьезная, где-то в 1,5 раза, на сегодняшний день, по сравнению с центральным.
Мы можем регулировать температуру. Жалоб нет. Экономия, комфорт, уют...»

 

Яровий В.А.
Головний лікар міської стоматологічної поліклініки №2
м. Кропивницький
23.01.18

 

«мой среднестатистический платеж в месяц - 300-350 кВт, а это где-то 500 грн за основную систему отопления квартиры»

 

 

 

Вячеслав Володарский,
г. Кропивницкий
19.12.17

 

«...это отопление электрическое установлено уже 4 года и работает отлично, и экономно, мы довольны...»

Николай Андреевич
г. Кропивницкий
27.07.17
 

«...по сравнению с другими системами это действительно очень выгодно, удобно, красиво и это безопасно»

С уважением, Татьяна Т.
г. Кропивницкий
15.06.17

 

«Благодаря обогревателям в квартире было уютно и тепло. Всем, кто думает брать или нет, могу посоветовать берите - отличные обогреватели»

«Добрый день. Вот пришло время написать отзыв об нагревательных панелях UDEN-S. Обогреватели были приобретены в августе 2017г., в качестве основного обогрева для квартиры. Монтаж производил собственными силами, без привлечения посредников. Со своей задачей обогреватели справились отлично. Отопительный сезон 2017 - 2018 гг, были и морозы и дождливая, сырая погода, отработали без нареканий и замечаний. Благодаря обогревателям в квартире было уютно и тепло. Потребление электроэнергии в месяц составило не более 550 - 600 кВт*ч, (450 - 500 грн.) с учетом работы бойлера, для нагрева горячей воды.
Домочадцы первое время поверить не могли, что на стенах нет больших громоздких радиаторов отопления, а в квартире уютно и комфортно, благодаря UDEN-S. Всем, кто думает брать или нет, могу посоветовать берите - отличные обогреватели, а в живую смотрятся даже лучше чем на фотографиях. Многие кто заходит в гости, не могут поверить, что на стенах установлены не произведения искусства, а обогреватели UDEN-S. А теплому бренду UDEN-S, процветания и больше хороших клиентов».

Александр Россоха
г. Павлоград
24.04.18

«...в течении получаса во всех комнатах, благодаря UDEN-Sам ТЕПЛО!!! Радуются и взрослые и дети»

«Тем, кто звонит в «СП Умный дом», часто отвечает Дмитрий. Так вот я вам скажу, так профессионально, эффективно и хорошо выполнять работу дано не каждому, да и всё зависит не только от действий руководителя. А вот Дмитрий работает именно так. Очень приятно. Нам, украинским пенсионерам, с нашими невысокими пенсиями, всегда тревожно, когда появляется какая-то неприятность с купленным товаром. Я думала, что будет море проблем. Но меня удивил спокойный приятный голос, и обещание решить вопрос быстро и качественно. Скажу честно, подкупило. Ждать пришлось недолго. Вскоре позвонили, и я была приятно удивлена, что мне отправляют замену, т.к. на том, который я отправила на завод, был заводской дефект. Получила очень быстро. У нас в доме (а живём мы теперь с мужем в селе) стоит аж 7 UDEN-Sов. Но работают только те, где необходим прогрев. Когда собирается вся семья, в течении получаса во всех комнатах, благодаря UDEN-Sам ТЕПЛО!!!
Радуются и взрослые и дети. Сейчас всем друзьям рекомендую, экономия на пенсии огромная. А ещё хочу сказать огромное СПАСИБО людям, работающим там. Высокий профессиональный уровень, компетентность, чувство долга и ответственности за своё дело - вот запорука данного предприятия. Главное, что люди стараются сделать свою работу с ДУШОЙ!!! СПАСИБО ДИМЕ за уважительное и внимательное отношение к клиентам».

Татьяна Лукина
пгт. Козелец, Черниговская обл.
20.04.18

 

«Стены прогрелись, и в комнате стало очень уютно и комфортно»

«Приобрели теплый плинтус Удэн-с 150, и не можем нарадоваться! Этот небольшой обогреватель смог избавить нас от вечной проблемы с сыростью. Стены прогрелись, и в комнате стало очень уютно и комфортно. Спасибо менеджеру интернет-магазина, все нам объяснил и помог подобрать модель, подходящую нашему дому. В конце месяца проверим, сколько электроэнергии мы сэкономили».

Источник: https://business.google.com/dashboard/l/07024634071750967994 Стас Подольский
28.03.18

«За месяц за электроэнергию по тарифу "отопление" заплатил 600 грн. Центральное за январь стоило 3200 грн. Экономия очевидна»

«Здравствуйте. Хочу оставить свой отзыв об отоплении инфракрасными панелями Uden-s, обогревающие мою квартиру с 10 февраля 2018 года. Монтировал сам. Квартира трехкомнатная с потолками 2.85 м, угловая, окна деревянные, не утеплена, толщина стен 500 мм шлакоблок, деревянные перекрытия. Общая площадь 60 м2. Купил 5 инфракрасных настенных панелей: уден 700 - 2 шт (комнаты 15 и 13 м2), удэн 500 - 2 шт (комната 11 и кухня 6 м2), удэн 300 1 шт (ванная 3 м2). Также приобрел 5 механических настенных термостата. Общая мощность составила около 2,7 киловатт, потребляемый ток 11.8 ампер. Окна проклеил скотчем, чтобы не было сквозняков. В сутки расход электроэнергии составляет от 20 до 30 кВт на отопление + бойлер. Температура на термостатах 18-20 градусов, стояки старого отопления тоже немного подогревают помещение. Установлен двухтарифный счетчик. За месяц за электроэнергию по тарифу "отопление" заплатил 600 грн. Центральное за январь стоило 3200 грн. Экономия очевидна.
Долго сомневался, читал форумы, смотрел видео про отопительные электроприборы. Некоторые отговаривали от инфракрасных панелей. Потом съездил к знакомому в гости, у которого стоят такие обогреватели дома, посмотрел, задал интересующие вопросы. И решил приобрести себе. Заказал на сайте uden-s.ua наложенным платежом на 11 тыс. грн, осмотрел и оплатил на Новой Почте. Отдельная благодарность сотрудникам магазина за обмен одной квадратной панели на прямоугольную, так как из-за низкого подоконника квадратная не подошла. Планирую также заменить окна и утеплить стены этим летом. В общем остался покупкой доволен, планирую также данные обогреватели установить родителям и брату, так как наш город весь переводят на электроотопление».

Николай,
г. Каменское (Днепродзержинск),
Днепропетровская обл.
23.03.2018

 

«Все супер! Буду покупать во все комнаты!»

«Всё супер! Заказал в интернет магазине в течении 2 часов связались со мной. Подсказали что в моём городе есть магазин UDEN-S. Поехал забрал! Полёт нормальный. А вот эффект товара напишу по пожже!!!
• Заказ выполнен вовремя
• Цена актуальна
• Наличие актуально
• Описание актуально

05.03.18

Панель прогрела комнату до 21 градуса в течении трёх дней. Буду покупать во все комнаты! Класс !!!!!!»

Источник: https://shop.uden-s.ua/testimonials 13.03.18
Евгений Ваславский
г. Первомайск

 

«При небольшой мощности хорошо прогревает помещение»

«При распаковке первое, что бросилось в глаза - небольшие вмятинки сзади на корпусе там где загибался металл. То есть, неравномерно. В целом не влияет ни на работу, ни на внешний вид. Просто не идеально. После установки сей недостаток не видно никак. Он сзади. Далее было включение в полностью не отапливаемом помещении. После этого нагрелся за 5 минут... 2 суток выходили на температуру +15. Вышли. Потом пошло потихоньку расти. За 7 дней протопил до 22... через 10 дней было 23-24 стабильно. В целом справился. Другого вида отопления нет. Только на этом обогревателе выехал. Сейчас сижу и работаю. Порадовало, что на коробке разметка для установки. Я ею не пользовался, но для удобства очень хорошо.
Достоинства: При небольшой мощности хорошо прогревает помещение
Недостатки: Сборка на 4+. Не влияет на работу, но все же немного повлияло на первое впечатление»

Меерович Виталий
15.02.18

 

«...теперь окна сухие, угол не плесневеет»

«Компактные, легкие, незаметные в интерьере, греют хорошо, за сутки высушили комнату 45 кв.м, теперь окна сухие, угол не плесневеет, работают нормально. По поводу расхода электроенергии, посмотрим в конце месяца J. Недостатков пока не обнаружила»

Бондаренко Людмила
10.01.18

 

«...Відгук про металокерамічний обігрівач UDEN-700»

«Здравствуйте! Хотела поблагодарить за классный обогреватель! Пользуемся с удовольствием, экономный и дома тепло. Покупала с терморегулятором. Рекомендую :)».
Достоинства: Экономия! Тонкий, лёгкий, хорошо обогревает.»

Елена
м. Кропивницький
19.01.18

 

«...нашу родину вже кілька років рятують обігрівачі UDEN-S»

«В умовах, коли газ для опалення коштує дорого, нашу родину вже кілька років рятують обігрівачі UDEN-S. У нас їх два - обидва купили під час Великоднього Благодійного Аукціону. Один - металевий, висить на стіні у найхолоднішій кімнаті, і з того часу, як він там, у кабінеті стало можливо працювати. Другий - керамогранітний, симпатичний, напольний, розташували у спальні. Включаємо його на ніч і, завдяки регулятору температури, він підтримує комфортний рівень тепла всю ніч. Це просто кайф!».

Вікторія Талашкевич
м. Кропивницький
19.01.18

 

 

«Безпечні, екологічні і ефективні обігрівачі»

«Цілком задоволений покупкою. Безпечні, екологічні і ефективні обігрівачі. Брав для додаткового обігріву. Підключив до своєї системи "Розумний Дім", тепер можу керувати обігрівом з будь-якої точки світу :) Також додатково брав підставку для панелей. Дуже зручно і не займає багато місця».

Джерело: https://business.google.com/reviews/l/07024634071750967994 Denis Bondarenko
23.01.18

 

«цілком задоволений по теплі і економії»

«Перший свій обігрівач UDEN-700 придбав у вересні 2015р., бо газ став дорогий і батьки почали економити. Вирішив прикупити собі ел. обігрівач, в пошуках обігрівача об'їздив весь Луцьк. Скрізь пропонували всякі різні обігрівачі, в одному магазинчику запропонували саме UDEN-S, придивився до нього і відразу сподобався, а саме: не сушить повітря, як інші, економічний на таку саму площу обігріву, другі обігрівачі споживають в 2-3 рази більше ел. енергії. Гарно дивиться на стіні. Хто приходив ніхто не міг здогадатись, що це обігрівач, думали що це якась дошка для малювання дітям. Використовую, як комбінований тип обігріву, кімната 14м2. Газ 7-10 годин в сутки, решта часу UDEN-S, цілком задоволений по теплі і економії. Температуру регулюю SEITRON TM 001M також ним задоволений. Раніше через екеномію вкл.- викл. газу, в кімнаті появився запах плісняви через перепад температури, завдяки UDEN-S вдалось тримати стабільну температуру в кімнаті і відразу пропав запах плісняви. Цього літа зробив кімнату 12м2 для старшого сина і відразу восени придбав UDEN-500 дизайн малюнок "простір" і 4 теплих плінтуса UDEN-150, постав 2 на угол самий дальній і холодний, два доставив собі також в дальній угол. Задоволений всім просто супер. Заходиш в кімнати відразу відчуваєш тепло порівняно з кімнатами батьків, де тільки чугуні батареї які працюють 7-10 годин в сутки. За ел.енергію за листопад дві кімнати вийшло 453 грн.(обігрівачі 1,8квт+компютер+телевізор+тюнер+роутер+упс) це без всяких знижок і особих тарифів. Так що, самі позитивні емоції від обігрівачів UDEN-S».

Юрій Лащук
19.12.17

 

«Я так люблю тепло!

Как приятно возвращаться в этот дом.
Я вхожу в него, уверенная в том -
Что меня здесь встретит свет и доброта
от UDENa веет теплота

В этом доме, словно в сказочном дворце
Исполняются желания в конце.
Будут ночи теплые всегда
Наш UDEN работает сполна.

Дом заполнится теплом, и любовью и добром
Вновь уютно станет всем, и душа как по весне
Запоет, угаснет боль, Ваш UDEN послал в семью ЛЮБОВЬ!»

 Алла Тимошенко
15.11.17

 

«За рахунок економності обладнання окупило себе за три роки»

«Рекомендую! Користуємося "UDEN-S" з 2010 року. Дуже задоволені. За рахунок економності обладнання окупило себе за три роки. За весь час експлуатації у нас вийшла зі строю одна панель, але її оперативно замінили по гарантії. Зручно! Доступно! Економно! Надійно!».

Іван Шевченко
м. Кропивницький
15.11.17

 

«Покупали в прихожую частного дома, со своей задачей панель справляется замечательно».

Ольга
15.11.17

 

«...Переваги величезні»

«Дякуючи співпраці з Вами цього літа, я змогла вивчити переваги продукції та встановила у своїй квартирі електричне опалення, яке працює на керамогранітних обігрівачах. Переваги величезні. Щонайбільше я ціную - оперативність та якість обслуговування підрядників та доступність ціни для споживача з середнім достатком. Та понад усе - те, що це виробляється в Україні.
Радію за себе і Вас».

З шаною, Валентина Олександрівна
м. Кропивницький, перекладач
10.11.17

 

«...панели УДЕН-С хороший выбор»

«При правильном расчете отапливают хорошо, один минус - максимум, который заложен ДТЭК по квартире - 3000 кВт, которого хватает в одно-двухкомнатных квартирах... при 3-х комнатной, с наличием других электроприборов получается все 6 кВт., покупать мощность стоит от 1000 грн за кВт, сети в домах настолько старые, что ЖЕК не разрешает даже это. При двухтарифном счетчике, наличии терморегуляторов и желании экономить, панели УДЕН-С хороший выбор».

Mila Gonchar
г. Каменское
05.11.17

 

«Заказывал "Теплый плинтус UDEN-100,150,200", нужен был что бы избавится от сырости в углу помещения. По сравнению цена/качество, это наверное лучшее что можно найти в продаже. Качество услуг меня порадовало, быстро связались, качественно проконсультировали, товар отправили в оговоренные сроки.
Всем рекомендую!»

Источник: https://shop.uden-s.ua/testimonials Олексій Єгоров
Клиент интернет-магазина
31.10.17

 

«Греется быстро - через пару минут уже тёплый»

«Сделан аккуратно. Поставил в детской в углу который сырел и появился грибок. Подключил через розетку-таймер с включением каждый час на 15 минут. Греется быстро - через пару минут уже тёплый. На стену не крепил, просто на пол поставил, выгнув ножки вниз. Пока отлично. Роса перестала впадать, т.к. есть поток тёплого воздуха. Дальше посмотрю.»

Источник: https://shop.uden-s.ua/testimonials Клиент интернет-магазина
31.10.17

 

«Пользуясь месяц 1 этаж в квартире 24, а регулятор выставил на 20-22. Короче бомба!»

Dima Sirak, м. Первомайск, Николаевская обл.
28.10.17

 

«Прекрасное тепло - обволакивающее... замечательное изобретение!!! Я бы еще сразу же с приобретением терморегулятора советовала бы и НЕМЕДЛЕННО менять обычный счетчик на 2-х зонный! СПАСИБО за прекрасное обслуживание! Впрочем - оно всегда должно быть прекрасным, не правда ли?! :)»

Источник: https://shop.uden-s.ua/testimonials Инга Чепурнова
10.10.17

 

«Поставили ваші обігрівачі минулої осені. Балдіємо! І в квартирі тепло і рахунки за компослуги не доводять до інфаркту. І особливо - дякую за коректний розрахунок.»

Volodymyr Koniuk
м. Буча, Київська обл.
18.10.17

 

«Дом (классический каркас), отдельная, удаленная комната (S=10 м2, h=2,7 м) основное отопление, два плинтусных обогревателя общ. мощностью 400 Вт. Потребление за февраль-март-апрель 2017 г. 155 кВт только ночное отопление с 20-00 до 8-00.»

Кудрявцев Вячеслав
г. Мерефа, Харьковская обл.
28.09.17

 

«Квартира 50 м кв. высота потолков 2,5м. Отопление основное. Температурный режим в квартире 23-24 градусов цельсия. Расход электроэнергии в зимние месяцы 1600-2000 кВт. В квартире стоит бойлер для нагревания воды. Все лампочки диодные.»

Борщевский Феликс. г. Умань
27.09.17

 

«Перезимував вже 5 зим. Нарікань не маю»

«Обігрівачі УДЕН - основний і єдиний вид обігріву. Користуюсь ними 5 років. У спальні площею 10 кв. м. стоїть дизайн-обігрівач УДЕН-700 "Вечірня роса" потужністю 0,7 кВт, у кухні-вітальні площею 20 кв. м - обігрівач-триптих "Іриси" потужністю 1,3 кВт, у туалеті-ванній площею 4 кв. м - невеличкий білий обігрівач потужністю 300 вт, у передпокої площею 4 кв. м. - теж потужністю 300 вт.
Дуже зручні, бо:
1) Красиві, під стиль оформлення приміщень;
2) працюють безшумно;
3) Займають мало місця, не потребують додаткових котелень, труб, котлів, потужних кабелів - все на звичайній електромережі;
4) Встановлені терморегулятори. Обігрівачі тримають у приміщеннях таку температуру, яку мені потрібно і не гріють тоді, коли там немає людей. Наприклад, у спальні ввечері - +23 С, вночі +20 С, на світанку і вранці +25 С, зранку до вечора - +12. Оптимально. На кухні - навпаки - зранку і ввечері +24 С, вночі і вдень, коли там нікого нема +15 С;
5) Обігрівачі не потребують жодного обслуговування (хіба 1 раз на місяць протерти вологою ганчіркою від пилу, бо частіше він не збирається);
6) Не створюють конвекції повітря (не ганяють пил по всьому будинку);
7) Мегараціонально використовують електроенергію (читай - "гроші"). Гріють тільки тоді, коли потрібно і тільки те, що потрібно;
8) Не сушать повітря, безпечні для дітей і тварин;
9), 10)...... Всі переваги довго перераховувати. У будинку нема газу, печей, камінів. Електрика - єдине джерело енергії, єдина стаття в рахунку комунальних платежів. Загальне споживання електроенергії в місяць - близько 1000 грн. На електриці працюють всі побутові пристрої - обігрів приміщення, водонасосна станція, бойлер, електроплита, електродуховка, електрочайник, мікрохвильова піч, всі кухонні пристрої і т.д. Перезимував вже 5 зим. Нарікань не маю.»

 

Роман, м. Київ
30.08.17

 

«Квартира 37 кв. м, основний обігрів, споживання електроенергії 500-600 кіловат в місяць при температурі 22 градуси на терморегуляторі. Претензій до обігрівача немає.»

Володимир, с. Гаврилівка, Київська обл.
25.07.17

 

«Панелі працювали 6 годин на добу»

«Квартира 78 м кв. з бойлером та тризонним лічильником. За умови роботи панелей (загальна потужність 3,2 кВт) останню зиму по середньому тягнула на 800 кВт на місяць. Панелі працювали 6 годин на добу. Температура 20 градусів.»

Віталій, м. Харків
24.07.17

 

«Квартира 70 м кв., 9 поверх, утеплена, основне опалення, бойлер, максимальне споживання в опалювальний сезон 1700 кВт, мінімальне - 720 кВт.»

Андрій Селіверстов,
м. Токмак, Запорізька обл.
11.07.17

 

«В комнате тепло. Рекомендую!»

«До момента покупки долго изучала предложение на рынке подобных обогревателей. Сейчас с полной уверенностью могу сказать, что это действительно работает :). В комнате тепло. Использовать панели начали при первом похолодании. Покупали две керамические панели + один термодатчик. Сейчас планирую купить второй датчик для второй панели и экономии энергии. Рекомендую!»

Источник: https://shop.uden-s.ua/testimonials Юлия, клиент интернет-магазина
07.10.17

 

«Товар отличный. брал в прошлом году для проверки. с заявленными возможностями справляется на отлично: стена сухая и тёплая. Поставил и в другие комнаты.»

Источник: https://shop.uden-s.ua/testimonials Игорь Бида, клиент интернет-магазина
12.09.17

 

«Бюджетный нагреватель со стильным дизайном»

Неожиданное резкое апрельское похолодание после окончания отопительного сезона для многих явилось весьма неприятным сюрпризом. Складывается впечатление, что все разговоры о глобальном потеплении - не более, чем апрельская шутка). К счастью, сей природный катаклизм удалось пережить сравнительно - при помощи нагревательной панели UDEN. Покупка была сделана загодя и пришлась весьма кстати.

Площадь помещения, где установлена панель - примерно 18 кв. м, поэтому выбор пал на максимальную по мощности (700W) панель линейки. Стандартный дизайн панели - белая эмаль, как собственно и у других производителей. На мой взгляд, такое решение более уместно для больниц, либо других официальных учреждений. Для собственного жилья хочется чего-то более эстетичного. Можно, конечно, и самостоятельно разукрасить рабочую поверхность, но есть два ограничивающих фактора: собственная способность рисовать и наличие специальных термоустойчивых красок. (В процессе работы панель довольно чувствительно нагревается и не сертифицированные краски могут постепенно выгорать и что более существенно - выделять токсичные вещества). В общем, дизайн лучше поручить профессионалам. Можно заказать фотопечать собственного изображения (требования к исходнику довольно высоки: размер не менее 2500x3500 пикселей (3 Мб), можно выбрать из обширного каталога фирмы. Выбор был за вторым вариантом. Вот такой общий вид девайса.

Срок изготовления дизайн-радиатора - порядка недели, стоимость нанесения рисунка - порядка 200 грн.

Как дополнительное преимущество, которое можно получит только по получению товара, могу отметить очень качественную упаковку радиатора. Запуск в эксплуатацию очень прост - достаточно закрепить девайс на 4-х дюбелях (в комплекте) и включить в электросеть. Рекомендую запастись куском электропровода нужной длины. Есть возможность напольной установки - ножки-подставки приобретаются отдельно.

Выбранный радиатор вполне оправдал ожидания. Воздух не сушит, посторонних запахов практически не издаёт. После выключения довольно медленно остывает и отдаёт тепло - основа панели керамическая. Следует учесть следующее: панель нагревается быстро и сильно. Рабочая температура поверхности до 80 градусов, посему будьте осторожны сами и берегите детей.

Изначально выбиралась бюджетная модель нагревателя. Практический опыт показал, что очень не лишним дополнением к нему будет терморегулятор, который позволит подобрать более комфортную температуру и экономичный режим работы прибора. К сожалению, пока не обзавёлся. Надеюсь, напишу отдельный отзыв после приобретения».

Источник: https://otzovik.com/

г. Киев
01.08.17

 

«Очень удобно, хорошая теплоотдача элементов, очень экономные...»

«Купили обогреватели для офиса. Очень удобно, хорошая теплоотдача элементов, очень экономные, для эффективной работы нужно устанавливать климатконтроль, тогда потребление электроэнергии минимальное. Рекомендую для отопления помещений».

С наилучшими пожеланиями, Надежда Борисенко
г. Канев
02.08.17

«Теплые стены, теплый пол рядом с панелями создают приятную, комфортную атмосферу в доме»

О керамических отопительных приборах Uden-s.
Установить панели можно и самому. Ничего сложного нет. Это все без последующего ремонта помещений. Получается аккуратно и быстро.
Если уж есть вопросы по подбору продукции или монтажу, специалисты дают ответы и помогают советами. Не знаю, как у других покупателей, мой контакт Оксана всегда в хорошем настроении, доброжелательна, терпелива, компетентна и квалифицирована. С такими специалистами приятно и полезно общаться.
Работает такое отопление отлично. Теплые стены, теплый пол рядом с панелями создают приятную, комфортную атмосферу в доме.
В стихах и прозе не силен. Но цифры говорят сами - панелями Uden-s отапливается жилая площадь в 130 кв.м. уже 4 года. Платежка в самый холодный месяц зимы 1500грн. За газ сейчас платить тыщ 6-7. Вот при таких платежках за газ, проза и поэзия появляются помимо воли. Но напечатать это нельзя.
Коллективу завода наилучшие пожелания, продуктивной, успешной и прибыльной работы. По моему мнению, в сегменте инфракрасного отопления в Украине, марка Uden-s вне конкуренции.

С наилучшими пожеланиями, Серветник Алексей
Дилер UDEN-S в г. Красилов, Хмельницкая обл.
27.07.17

 

«Всі наші клієнти відгукуються лише найкращим чином про панелі UDEN-S»

«Продукція вищого класу. Справді заслуговує на звання інноваційного продукту. Всі наші клієнти відгукуються лише найкращим чином про панелі UDEN-S . Наша команда А-ГЛОБАЛ ні на мить не вагалась з приводу співпраці з даним продуктом. Величезний вибір панелей як по характеристикам так і по дизайну не можуть лишити жодну людину без приємних емоцій.
Панелі UDEN-S не лише дуже гарно та швидко обігрівають будь-яке приміщення, але й підходять навіть найбільш вибагливим "дизайнерам". Окрім цього, ще однією перевагою є їхня ціна та строк експлуатації».

З повагою, Козлов Олександр
Дилер UDEN-S у Волинській обл.
21.07.17

«...в мене лише одні позитивні емоції від даної співпраці...»

«З компанією Uden-S працюю декілька років і в мене лише одні позитивні емоції від даної співпраці. В даній компанії працюють професійні, доброзичливі та віддані своїй справі люди. Хочу подякувати за вирішення всіх проблем, що в мене виникали з просуванням Вашого продукту на нашому ринку, особливо Михайла, Оксану, Ольгу. Бажаю Вам процвітання, завоювання нових ринків збуту, менше негараздів на Вашому нелегкому шляху. Окрема подяка від моїх клієнтів, які не тільки задоволені Вашою продукцією, але й популяризують її серед своїх знайомих».

З повагою, Алексейчук І.Д.
Дилер UDEN-S у м. Нетішин
21.07.17

 

«За 5 років роботи по встановленню електроопалення ніяких нарікань на роботу панелей UDEN-S не було...»

«Людям важко відійти від традиційних видів опалення та сприйняти нове, невідоме - новітні технології в опалені якими є електричні панелі UDEN-S. Переборовши стереотипи відношення до електроопалення та встановивши в 2011 році панелі UDEN-S в приватному будинку, вже з 6 річним досвідом знаю, що «удобно», «дешево», «економно», «надійно», «стильно» - це не просто рекламні слова, вони підтверджуються на всі 100 відсотків. Пройшовши перший опалювальний сезон з панелями UDEN-S, та відчувши на собі всі переваги їхньої експлуатації, які не потребують постійного нагляду, котлів, насосів, води, нічого не закипить, не розмерзнеться, не потече, на відміну від традиційного опалення, почав рекламувати та встановлювати опалення UDEN-S родичам, знайомим, та їх знайомим. За 5 років роботи по встановленню електроопалення ніяких нарікань на роботу панелей UDEN-S не було, тільки позитивні емоції та вдячність.
Бажаю всім відійти від «устарівшого», «високо затратного», «трудомісткого» опалення та відчути переваги електроопалення з панелями UDEN-S. Всім тепла».

З найкращими побажаннями, Ігор Комар,
Дилер UDEN-S у м. Первомайськ
21.07.17

 

«...я на 100% уверен, что мой выбор был верный»

«Центральное отопление не устраивало по качеству и тем более по счетам за него. Пришло время от него отказаться и выбрать автономную систему отопления. Остановил свой выбор на теплых панелях, а среди них на UDEN-S. Во время монтажа с интересом пришел сосед и как всегда завязалось «оно тебе надо, у меня вот газ». Пришла зима и наступил отопительный сезон. К моему удивлению мои счета за всё электричество (отопление, электрическая варочная поверхность, бойлер и эл. чайник) составили 700-750 грн в месяц и это при том, что у меня нет сниженного тарифа L. Сосед же только за газовое отопление платил 900-1000 грн, о центральном и думать страшно.У нас 3 комн. квартира, на 2 этаже, общая площадь 64 кв.м, установлены программаторы и двузонный счетчик.

P.S: мы привыкли во всем сомневаться и сколько было споров, что я купил банальный конвектор и переплатил кучу денег. Недавно ко мне в руки совсем на чуть-чуть попал тепловизор и я не удержался. Несмотря на то, что на улице +33 помчался домой и включил обогрев, засел на кухне и стал наблюдать за своими панелями.

Температура панели до включения Нагрев обогревателя

Температура кафеля

Температура прогретого кафеля

Прогрев детского стульчика Прогрев кухонной тумбы
   
Какое то время видел, что греется панель, но всё вокруг синее и уже начал расстраиватся. Но тут обратил внимание на светлеющее пятно на кафеле, навел на него и увидел, что его температура растет, за счет того, что панель значительно гарячее всего вокруг - остальные предметы кажутся холодными. Но как только убрал ее из зоны тепловизора, сразу увидел как начал прогреватся пол, детский стульчик для кормпления стоящий в полутора метрах от панели и кухоная тумба.
Теперь я на 100% уверен, что мой выбор был верный.»
 
С уважением, Михаил С.
г. Кропивницкий
12.07.17

 

 

«...Я доволен результатом»

«Сотрудничество с фирмой, производящей Удены, мы начали в 2013 году. Первые удены установили друзьям, у них было отопление, но одна стенка в коридоре постоянно цвела. Я предложил поставить на эту стену плинтуса Уден, через неделю стена высохла. Потом мы поставили Удены в доме в селе, где не было газа. Очень переживали, как они перезимуют. Там были маленькие дети. Когда были особенно сильные морозы, мы им перезвонили. Люди были довольны. Потом были заправки, маленькие магазинчики, кафе. За все время работы, у нас был только один недовольный клиент. Удены мы у них забрали и вернули им их стоимость. Я живу в частном доме, у меня стоит котел, но, когда мы пристроили еще одну комнату, проще было установить там удены, чем подключаться к котлу. Уже прошло две зимы. Я доволен результатом».

С уважением, Владимир,
дилер UDEN-S в Полтаве
15.05.17

  

«Дуже задоволені, температура тримається весь день та ніч, така яку ми наставляємо, дуже економно в плані оплати...»

«Як Uden-s з'явився в нашому житті,
Одразу жити стали ми в теплі.
І тепло й економно тепер нам,
Пізнати блага всі від Uden-s бажаєм Вам!

Восени нам порекомендували друзі обігрівачі від Uden-s, ми якраз щось підшуковували. У нас трьохкімнатна квартира 67,5 кв. м, правда не утеплена ззовні, але стоять пластикові вікна та хороші двері. Спочатку придбали в одну кімнату Uden-s 500 та регулятор температури, зараз придбали вже в другу кімнату. Дуже задоволені, температура тримається весь день та ніч, така яку ми наставляємо, дуже економно в плані оплати. Ми використовуємо обігрівачі від Uden-s, як основне опалення. Дуже вам вдячні за хорошу продукцію та її чудову якість».

З повагою, Олександра Мазур
м. Червоноград, Львівська обл.
30.03.17

 

 

 

«Приднепровская Фармацевтическая компания является вашим постоянным клиентом. На протяжении всего времени, активно эксплуатируем купленные у вас приборы обогрева. Лучшим отзывом, я думаю будет ответ, что нареканий на вашу продукцию нет. Цена и качество составляют золотую середину.
С уважением тех. директор»

Евгений Будник
20.02.17

 

 

«...рекомендую эти батареи даже как основное отопление...»

«Купили 2 таких как основной обогрев в спальню в частном доме. Комната около 20 кв. м Остальные комнаты пока нежилые и не отапливаются. Справляются на ура. При -17 на улице в комнате было +21. Но нужно учитывать, что комната очень хорошо изолирована и изнутри, и снаружи. Минвата 100 в стенах + деревянный брус 15 см + отражающий теплофол + деревянная вагонка + минвата 100 на потолке + 2 внешние стены пенопласт 50 снаружи дома. Родственники купили себе как дополнительный обогрев в старый дом, так у них толку почти не было почти, так как дом утеплен плохо. По деньгам за электрику точно сложно сказать, но всего за свет за декабрь 2016 получилось 1500 грн. За осенние месяцы без отопления было 600-800 грн. Так что я считаю, что не много. Это при том что, в силу некоторых обстоятельств, мы платим за свет по самому высокому тарифу. Поэтому рекомендую эти батареи даже как основное отопление, но только при условии отличной теплоизоляции».

Источник: http://shop.uden-s.ua/   Клиент интернет-магазина
23.01.17

 

 

«...стены начали сохнуть, с потолка перестало капать. Я довольный»

«С чего начать...
Живу я в пяти этажном доме в угловой квартире на четвертом этаже, захотелось мне панорамное окно на балкон (3х2м.) и еще утеплить квартиру из внутри, все бы хорошо было бы если б не отключили центральное отопление, и соседи съехали этажом выше и с боку и тут у меня потекло-о-о-о-о-о-о-о. Три масляных радиатора в трехкомнатной квартирой не справляются. Вроде и тепло, но с улицы заходишь дышать нечем, утеплитель тепло держит, но он и влагу держит. И тут я понимаю, что ремонту хана. Купил печку с открытой спиралью (нихромовая такая) думал высушит - не а, утеплился я хорошо, прям термос, то хоть подоконники текли, а теперь и потолочек закапал. Жена ходит хмурая, стены влажные. А теперь по сути: завис я в интернете в поиске решения своей проблемы. По сути я понимал, что отсутствие соседей (точнее обогрев соседней квартиры) это конденсат на моей стене. Если стена мокрая - нужно ее просушить, а чем, 10 метров. И тут пришла мысль, а может есть какой-то обогреватель типа плинтуса. Набрал в поисковик, нашел Uden-s. Перечитал, пересчитал, сравнил с аналогами. И знаете, что мне понравилось - технические характеристики уден-с привязывают к кубатуре, а не к площади.
В итоге от затеи плинтуса я отказался, решил попробовать два обогревателя уден 700 и уден 500 стандарт. Заказал во вторник - получил в пятницу, хотя я живу в области. Установил сам. Подключил терморегулятор сам. Хочу сделать производителю замечание - пожалуйста в рекомендациях сделайте схему подключения терморегулятора и обогревателя. А также рекомендационную схему расположения обогревателя и терморегулятора с учетом окна и дверным проемом.

Прошло двое суток и меня начали брать сомнения, правильный я выбор сделал или... На третьи сутки, прихожу с работы - жена довольная. За руку водит, пальцем тычет, и туда посмотри, и сюда посмотри, в общем стены начали сохнуть, с потолка перестало капать. Я довольный.
Экономии я еще не вижу, установил 9 января, но я точно знаю, что буду консультироваться, что мне поставить под панорамное окно, что в ванную, в туалет и коридор. Кстати, там где стоят обогреватели температура 20 градусов, а на реле 18».

 

С уважением, Ярослав Муковозов
Днепровская обл., пгт. Просяная, 12.01.17

 

 

 

«Теплый плинтус убрал с кухни лишнюю влажность при небольшом энергопотреблении»


«Добрый день!!!
Хочу поделиться своей комбинированной системой отопления частного дома при помощи обогревателей UDEN-S. В связи с существенным подорожанием стоимости и ухудшением качества природного газа остро возникла проблема отопления дома, чтобы было дешевле, но качественно и комфортно. Плюс немаловажным фактором хочу отметить особенности местного климата, а именно его повышенную влажность из-за расположения города (Мукачево, Закарпатская обл.) между несколькими горами. В первую очередь я заменил счетчик электроэнергии на двухзонный, уменьшив таким образом стоимость электроэнергии с 23-00 до 7-00 в 2 раза при том же потреблении. Следующим шагом был выбор обогревателей. Скажу честно, выбор обогревателей велик, но его нужно было делать, и не хотелось попасть впросак. Прочитав описание разных обогревателей, а также пообщавшись с их представителями, я не мог сделать выбор, поскольку аргументы представителей разных компаний звучали не особо убедительно и были направлены в первую очередь на продажу, а не комфорт для потребителя. Вскоре я увидел рекламу теплого плинтуса и заинтересовался данной продукцией как дополнением к основному газовому отоплению. Консультант компании UDEN-S внимательно меня выслушала и предложила свои рекомендации в отношении выбора теплого плинтуса как источника дополнительного обогрева, а в качестве основного обогрева предложила обогреватель мощностью 250 Вт. Меня впечатлил совет представителя UDEN-S о тщательной проверке и лишь затем оплате продукции и доставки компании-перевозчику, а также ее внимательность при заполнении заявки. Обогреватели доставили прямо домой, и через несколько дней они успешно начали функционировать. После их установки улучшилось качество воздуха в ванной комнате, а именно исчезла повышенная влажность, а температура стала 20-21 градус, и это при угловой ванной комнате. Теплый плинтус также убрал с кухни лишнюю влажность при небольшом энергопотреблении. В комплекте с терморегулятором обогреватель в нашем климате работает около 16 часов в сутки, что составляет 120 кВт в месяц (0,25 кВт * 16 часов * 30 дней), что вполне приемлемо. Я очень рад, что выбрал именно эти обогреватели, и в следующем отопительном сезоне планирую сделать электроотопление основным не только в ванной комнате, но и во всем доме. Спасибо компании UDEN-S за качественную и доставленную в срок продукцию. Удачи Вам и дальнейшего роста!!!»

Лалов Олег
г. Мукачево, 27.12.16

 

 

 

«...я посоветовала приобрести ваши обогреватели своим соседям...»

«Уважаемая компания "Uden-S"! Хочу добавить свой отзыв о вашей продукции. 2года назад я приобрела ваш обогреватель "Uden-S" в количестве всего 1 шт. Поиск подходящего вела в интернете за критериями - экономичность, высокая теплоотдача, цена, разумная цена, доступная пенсионеру. Выбрала вас. Отапливать предполагала помещения с теплым полом (водяной подогрев от газового котла 30 кв.м). Подтолкнуло меня к этому стремительное повышение цены на газ. Теплые полы довольно затратные. Сейчас я использую обогреватель в комбинации с 2-мя газовыми конвекторами. Сейчас зима, но в доме моем тепло, обогреватель Uden-S-500 успешно заменяет мой теплый пол. А вот финансового успеха нет. И хотя газа я использую в 2 раза меньше (в кубах), дикий тариф съедает возможную экономию. Но это не ваша вина. Как видите, ничего особенного, но есть факт, которым горжусь, который могу поставить себе в плюс. Это то, что этой осенью я посоветовала приобрести ваши обогреватели своим соседям, многодетной семье, у которой большие проблемы с теплом на втором этаже дома, где находятся комнаты 7-х детей и ожидается рождение 8-го. Это и слабое тепло, сырость и плесень в шкафах и огромные суммы за тепло в платежках, даже с учетом небольших льгот. Месяц назад они купили ваши обогреватели (3 или 4 шт.) и очень довольны, как и я, что помогла сделать им правильный выбор. Если Вы сочтете мой отзыв достойным приза, то прошу передать его этой семье. (контакты скрыты)»

Svetlana Shimanska
с. Великая Вильшанка, 14.12.16

 

 

 

«Во всех комнатах и кабинетах тепло и уютно»

«Я, Шульга Василий Дмитриевич проживаю в г. Каневе действительно два года тому назад в один день отказался от центрального отопления своего предприятия на 500 кв. метров и закупил потолочные отопительные панели 60 на 60 см в количестве около 30 штук на все рабочие комнаты и кабинеты. Друзья и знакомые меня пугали - мол зимой будет холодно. Но я рискнул. Купил. Установил. И даже на мое удивление первую зиму перезимовал без проблем даже отлично. Стоимость этих панелей в сравнении с стоимостью центрального городского отопления (это даже до подорожания отопления) у меня окупились за первую зиму. Сейчас вступаю в третью зиму без страха и сомнения. Во всех комнатах и кабинетах тепло и уютно. Панелей вообще не видно - они вмонтированы в подвесной потолок. Необходимо также отметить, что я ни разу не включал их на максимальную мощность. Так что советую покупать эти панели UDEN-S без сомнения и страха. Все будет отлично - тепло и экономно. С уважением Василий».

Шульга Василий Дмитриевич
г. Канев, 13.12.16

 

 

 

«Очень экономичны, что радует в первую очередь...»

«Поставили обогреватели в этом году, как основное отопление. Очень экономичны, что радует в первую очередь, классно и стильно смотрятся на стене, очень быстро нагреваются, создавая комфортную и приятную температуру в квартире. Мы довольны, что выбрали именно эту марку. UDEN-S ,так держать!!!»
Источник: http://www.favor.com.ua/vote/products/heater/?results=20164 Cимонова Анна
02.11.16

 

 

 

«Они практичны, надежны и эффективны»

Здравствуйте, уважаемые представители компании UDEN-S! Хочу рассказать вам о том, как мы пользуемся вашей продукцией. За это лето мы с мужем построили небольшой домик на 32 кв. метра. Пришли холода. Но в нашем доме всегда тепло. И знаете, почему? Потому что мы отапливаем его исключительно вашими обогревателями. Они практичны, надежны и эффективны. Спасибо вам за тепло!
С уважением, Елена Матлашевская
23.11.16

 

 

 

 

«И вот уже три года обогреваемся замечательным и экономным отоплением»

«Три года назад открыли парикмахерский салон. Дело было летом, но уже нужно было думать о зиме. В помещении не было отопления. Стали лихорадочно шарить по инету в поисках экономного и комфортного отопления. Попалось на глаза уден, почитали, позвонили и побеседовали, потом проанализировали и рискнули. И вот уже три года обогреваемся замечательным и экономным отоплением. Довольны. У нас стоят 700.Три штуки. Потребление не могу сказать именно по отоплению сколько, т.к. еще много электроприборов (бойлер, фены, сушилки и т.д.). Прошлой осенью заказали и во вторую парикмахерскую. А этой осенью решились и в дом. У нас стали перебои с газом в городе, и мы решили эту проблему! Спасибо разработчикам и создателям за замечательную систему отопления».

Наталья Остапенко
г. Геническ, 23.11.16

 

 

 

«Самочувствие и настроение улучшились»

«Я пенсионерка, инвалид, ІІ группы, проживаю в доме с центральным отоплением (Винница). До начала и после окончания отопительного сезона, впрочем, как и во время, в квартире необходимо было находиться постоянно тепло одетой, выходить на улицу не хотелось, проблематичным было исполнение домашних обязанностей и личных нужд. Отопление электроприборами - мало эффективно и дорого. Мне посоветовали купить UDEN-S. Я позвонила на завод, во-первых, была приятно удивлена квалифицированным, приветливым объяснением насчет того, что именно следует купить, условий покупки доставки и установки. Вторым позитивным шоком была быстрая и надежная установка оборудования. В течении первых недель я ожидала каких-то сбоев в работе - однако здесь меня ожидал третий приятный сюрприз. Все работало и работает так, как описано.
Я стала вести более активный образ жизни. Самочувствие и настроение улучшились. Спасибо персоналу завода, разработчикам и работникам их дочерней фирмы».
С уважением, Пасичник Валентина Агафоновна, г. Винница
12.11.16

 

 

 

«...у меня в доме установлены 5 панелей с терморегуляторами - очень доволен...»

«Добрый день, хочу рассказать свое впечатление от использования настенных обогревателей от компании Uden-s. Как и все украинцы в наше время стал задумываться об экономии энергоресурсов, а именно экономии своих расходов на энергоресурсы. Проживаю я в двухэтажном доме площадью 110 кв. м, было проделано много, замена окон, замена газового котла, утепление дома. В свою очередь были мысли поставить твердотопливный котел, но стоимость и частые походы к камере загрузки котла меня остановили, искал также и альтернативу солнечное отопление, но все та же стоимость останавливала. Однажды вечером перелопачивая страницы простор интернета увидел рекламу компании Uden-s, сначала не предал огромного значения, но увидев энергопотребление данных панелей, изучил все. На сегодняшний день у меня в доме установлены 5 панелей с терморегуляторами (3шт-700, 2шт -300) очень доволен, единственное, о чем жалею, что взял белого цвета. Хочу выразить огромное спасибо компании Uden-s, что все написанное на сайте соответствует действительности, а именно экономичность, маленькие габаритные размеры, простота в монтаже и тд. В данный момент рассматриваю вопрос приобретения еще 2-х панелей, но скорее всего с рисунком или в цвет стен. Хочу сказать напоследок, ОЧЕНЬ ДОВОЛЕН».
Александр, г. Камянское
11.11.2016

 

 

 

«Работа новых uden-s просто поразила, действительно тепло и очень приятный воздух, не пересушенный!»

«Доброго времени суток :).
Заказали два обогревателя uden-s 700, пришли) ну увидев размер, не то что обрадовался, чуть не упал от удивления, просто видели бы вы, что стояло до этого :) (ну что бы приблизительно было понятно один обогреватель тянул 2кВ в час). Работа новых uden-s просто поразила, действительно тепло и очень приятный воздух, не пересушенный!
И скажу честно, после парочки дней жизни с новыми uden-s, захотелось поставить по одному в каждую комнату, и уверен, что в скором будущем это произойдёт :).
Не скажу что минус, но просто лично мне кажется если бы, провода уже были прикручены и белого цвета, ну просто неймоверное обслуживание, хотя и так всё прекрасно, комфортно, культурно, честно, приятно! Спасибо вам огромное! Буду советовать всем, и себе еще возьму )))! Пусть у вас всё будет хорошо! Благодарен вам за тепло! Вячеслав Шершун и вся и моя семья, очень признательны, и благодарны!»
Вячеслав Шершун
03.11.16

 

 

 

 

 

 

 

«...батарея влаштовує цілком, ціна-якість адекватна...»

«Доброго часу доби! Придбав УДЕН-700, з розрахування кімнати на 28,5 метрів кубічних, зауважу - добра термоізоляція. Словом замовив панель, приїхала через день (до речі прямо до дому, бо менеджер був у моєму місті, тут взагалі неймовірно повезло, бо сайт, то одне, а з людиною віч-навіч - то інша справа). Придбав без програматора, батарея влаштовує цілком, ціна-якість адекватна! Планую ставити програматор до неї (маю двовимірний лічильник) економія вражає. Один недолік, щодо персонально мене, маю дерев'яні стіни, то зараз планую трохи відвести панель від стіни (на рідному кріпленні десь, на око, 3 см від стіни) і можливо поставлю якийсь екран, бо панель гріється, і до речі добре, а безпека перед всім».
З повагою, Євген, Кіровоградська обл.
16.10.2016

 

 

 

«Сын и дочь очень довольны»

«Очень хотела установить у себя в квартире обогреватели УДЭН. Эта покупка для квартир сына и дочери. Следующей покупкой будут УДЭНки для моей квартиры. Сын и дочь очень довольны».
Источник: http://prom.ua/opinions/list/111691 Ирина Есипенко
04.10.16

 

 

 

 

«...этими обогревателями можно греться без особого ущерба карману...»

«Купили 2 обогревателя для себя (2х комнатная квартира), пережили зиму, и я скажу Вам очень тепло, а главное на счетчике и соответственно на кармане это практически не отразилось. Кондиционеры, конвекторы и т.д. едят намногооо больше. После чего заказали родителям на весь дом (150м), так как с газом, проблемы в стране, а по сути, этими обогревателями можно греться без особого ущерба карману, особенно если 3-х зонный счётчик! За ночь нагрев, днём остывают! (а это они делают очень долго)! Опять же в огромном отличии от газового отопления! Рекомендую! Все мои друзья, знакомые, родственники приобрели, либо собираются!»
Середич Виталий, г. Киев
30.09.16

 

 

 

«Бігали щораз до лічильника та дивувались економічності Вашого виробу...» 

«В 2012 році я вперше знайшов інформацію про UDEN-S панелі. Мене зацікавило економність роботи та простоту використання, та 5 річний термін гарантії. Тієї ж осені придбав 700 модель зі шнуром та температурним регулятором для квартири. Під час осінніх холодів він нас з дружиною зігрівав. Бігали щораз до лічильника та дивувались економічності Вашого виробу. Платіж за місяць у нас залишався на рівні 100 кВт. А новий 2-кіловатний радіатор просто продали сусідам. Дякую Вам. На слідуючий рік купили мої доця Іринка та зять Олег дизайнерську модель Слава Україні, вона їх радує цілорічно як картина і осінніми вечорами, зимовими холодами та ранньою весною приємним теплом. Тепер є ще на підході малюк, який вже гріється у маминому животику біля UDEN-S дизайнерської моделі Слава Україні. Виросте справжнім патріотом України. А осінню 2015 при переїзді перестала працювати наша модель. Це було прикро, бо ми загубили документи та упаковку нашої 700 панелі. Сповістили на виробництво і нас не тільки завірили про безпроблемність заміни а й протягом кількох робочих днів поміняли на нову. Це справді високо професіональний підхід до споживача. Хотілося щоб всі рівнялися на Вас. Зараз ми з дружиною знову плануємо придбати ще одну панель 700 універсальної класики. А в майбутньому поставивши сонячні батареї на будинок з вітрогенеруючою станцією ми автоматично закупимо на всі кімнати панелі UDEN-S. Це мрія стати енергонезалежними нашої родини. Нових технологій у ваші теплі ідеї! Процвітання вашому виробництву на благо України та нації!»
З повагою Володимир та Оксана Євчук, Олег та Ірина Євчук.
м. Кам'янець-Подільський, Хмельницької області
28.09.16

 

 

«...не представляю себе никакого другого варианта отопления, да еще и такого удобного»

«Добрый день. Хочу оставить отзыв об обогревателях Uden-S.Мы построили частный дом и долго выбирали систему отопления, в результате основной и единственной была выбрана система обогревателей Uden. На данный момент уже перезимовали дважды, и дважды система себя полностью оправдала. Двухэтажный дом общей площадью 98 км в обогревает на ура, когда уезжаем оставляем на 10 градусов тепла, когда приезжаем туда опять, то за часов 8 дом уже полностью теплый и можно бегать в футболках и шортах, даже зимой.
Другие подробности: все обогреватели встроены в электросеть дома, в каждой комнате стоит термодатчик, горяча вода от бойлера, отдельная. Потолки 2,65 м, окна пластиковые, перекрытия деревянные, дом из газоблоков 20 см и утеплен дополнительно 10 см минеральной ватой + минеральная штукатурка.Что касается расходов - да, это недешево - в зимний холодный период выходит около 1000-1600 грн в месяц. Но кто сказал, что теплый дом достается людям бесплатно? Любой котел стоит денег, и за газ также нужно платить, а если посчитать еще и проект подведения газа и прочего - то можно лет 5-6 отапливать дом и жить счастливо )) и еще неизвестно, какая будет цена на теплоносители в будущем.
Своим выбором очень довольны, не представляю себе никакого другого варианта отопления, да еще и такого удобного. Спасибо.»
Пилявская Ольга
10.08.16

 

 

 

«...Наконец-то комнаты стали жилыми, теплыми»

«Мы живем в многоквартирном 16 этажном панельном доме, на первом этаже. Кто жил или живет в подобных домах, знает, что первые этажи - холодные... Так и у нас... Все время промерзали зимой. Все усугублялось к тому же и особенностью именно нашей квартиры. Она торцевая. В угловых комнатах (метраж каждой по 15 кв.м) по две батареи, но тепла не хватало. Доходило до того, что и постель, и белье в шкафах становились «сырыми», влажными... И батареи меняли на новые, с большим количеством секций, но результат был прежним. Случайно два года назад забрели на сайт, прочитали о UDEN-S и приобрели обогреватель. Установили на стене под окном. Благополучно пережили две зимы. Наконец-то комнаты стали жилыми, теплыми. Очень довольны. Разницу в оплате до и после установки UDEN-S (700) не почувствовали. Зато теплом обеспечены, прогреваем и в отопительный сезон, и в начале нынешнего лета. При случае хотим еще приобрести такие обогреватели нашей бабушке и на дачу. А еще очень нравятся обогреватели - картины... Но нам не по карману пока что...»
Любовь Григоренко, г. Киев
22.06.16

 

 

 

«...Буду заказывать еще и рекомендовать обязательно»

«Качественное обслуживание, очень квалифицированные сотрудники, детальное описание товара. Товар соответствует описанию, работает хорошо, пользуюсь уже. Буду заказывать еще и рекомендовать обязательно. Собственно уже рекомендую».

Лариса Романовская, г. Фастов
23.05.16

 

 

 

«...Отопление замечательное, в квартире тепло и комфортно»

«В 2015 году заменили центральное отопление на автономное УДЭН. Отопление замечательное, в квартире тепло и комфортно. А самое главное экономически очень выгодно. Большое спасибо всему дружному коллективу «СП Умный дом».

С уважением, Маргарита, г. Кировоград,
26.04.16

 

 

 

«...самое главное это маленький расход электроэнергии»

«Добрый вечер! Меня зовут Владимир, я приобрёл у Вас два обогревателя, один потолочный на 500 Вт и настенный на 300 Вт и терморегулятор. Установил сам по инструкции. Использовал зимой как дополнительный источник тепла (у меня небольшой дом в деревне с печным отоплением). Установил эту систему в комнате площадью 25 кв. м. Прошла зима и я должен сказать, что я в восторге от вашей продукции. Зимой я устанавливал терморегулятор на +20гр, утром рано на электричку и на работу в город, вечером домой, приехал, если есть желание растопил печку. Система работает как часы, температуру держит отлично и вот сейчас уже весна, но я её не отключил т.к. погода сырая и неприятная. Печь я уже не топлю и получается, что это у меня сейчас основная система отопления. И самое главное это маленький расход электроэнергии. У меня был и маслянный обогреватель и дуйка, но я от них отказался в пользу Вашей системы, т.к. она очень удобна, экономна и у меня появилось много свободного времени, т.к. растопить и поддерживать печку это отбирает время. Большое Вам спасибо за Вашу продукцию!»
С уважением, Владимир Однорал
27.04.16

 

 

 

«...экономия по сравнению со старым отоплением минимум 40%...»

«Уже нет даже сомнения, что обогреватели удобны, надежны и, возможно, самое главное, экономичны. На месте металлического гаража пару лет назад я построил кирпичный бокс. Все бы хорошо, да только кирпич тепло не держит, да холод пропускает и в сильные морозы возникала проблемка и с запуском холодного двигателя, да и в "замерзшую" машину садиться поутру не очень комфортно. По случаю купил б/у обогреватель УДЕН-700 и повесил его в гараже!!! Моему "счастью" не было предела, когда в самую морозную пору в гараже (и это с металлическими воротами) было + 13 +15 градусов при уличной температуре - 20-25... Дискомфорта не осталось и следа, запуск без проблем, как летом, а счета за электроэнергию были такими незначительными, что их можно даже не принимать в расчет. Заодно и познакомился с обогревателями "вплотную". У меня очень экономичное электроотопление в квартире уже 8 лет, но я точно в этом году оставлю его как резервное, а основным сделаю обогрев УДЕНами :). При самых пессимистических подсчетах получается экономия по сравнению со старым отоплением минимум 40%. Ребята, я ваш с головы до ног. Спасибо за хороший товар. Удачи вам!»
С уважением, Кобыжский Вячеслав,
г.Боярка, Киево-Святошинского р-на,
13.04.16

 

 

 

«Купуй українське! - я и купил обогреватель UDEN-S!»

У меня был большой опыт покупок через Интернет, потому и с выбором обогревателя не пришлось долго мучиться. Посмотрел сайт, посмотрел отзывы в Сети. И к тому же очень понравилось, что «Главный офис» - в Кировограде. Что называется: Купуй українське! - я и купил обогреватель UDEN-S!
Но, все по-порядку. Начал я ремонт в квартире в блочном доме с большой 7-ми метровой (8,2 м2) застекленной лоджии с утеплением с внешней стороны, утепленным полом и потолком. Но сырость все равно была иногда после снега или дождя.
Сосед дал «умный» совет: «Выведи батарею отопления на лоджию - и будет тебе счастье!». С одно стороны это влечет будущий крупный штраф, да и долбить стену в пол метра толщиной - удовольствие не из приятных. Потому-то я и стал искать менее затратный и опасный вариант. И тут на тебе - оказывается существует альтернатива в виде обогревателей-плинтуса UDEN-S.
И купив два плинтуса по 75 см длиной УДЭН-150, с соединителями, декоративными панелями и здесь же самый дешевый терморегулятор - поставил его буквально за час на внешней стене, чуть выше над деревянным плинтусом. А термостат на противоположной стороне. Установил температуру в 17ºС и целую зиму не знал проблем. Потому что раньше приходилось дверь на лоджию закрывать, а теперь такой необходимости нет. Потому что всю зиму такой дополнительный обогреватель существенно улучшил микроклимат во всей квартире.
А вот весной, когда рано отключили центральное отопление - то он становится основным источником тепла в 2х комнатной квартире. Энергосберегающие современные технологии в них дают существенную экономию, потребляя примерно 0,135-0,157кВт электричества в час, где-то 4 -6 часов в сутки. В основном ночью, когда самый холод. Так что утром выхожу на лоджию делать йогу в футболке. Оплата за отопление в связи с этим возросла в среднем примерно на 10-15грн в месяц. Причем, как известно КПД таких систем приближается к 100%! И сырости не стало, а значит и плесени не будет. Считайте и экономия в будущем на лекарствах!
Так что теперь я, встретив соседа, что уже штраф за свои батареи на балконе установил, только ехидно улыбаюсь и говорю - что закон нарушать это плохо. :)»
Кругов Валерий Александрович, г. Херсон
12.04.16

 

 

 

«...Результата мы ожидали, но не настолько впечатляющего»

«Так получилось, что у нашего самого маленького сына оказалась самая прохладная комната да ещё с двумя большими окнами и одной чугунной батареей :(. Так как отопление паровое и средств на его замену нет, приходилось ради тепла в одной комнате усиленно обогревать весь дом.
А это 100 квадратов обычного литого неутепленного дома. Протопили мы так первый годик его рождения, и даже с ценами на газ 2013 года, глубоко призадумались. И решили "выкрутиться" - поцепили на стену обогреватель 700-ку. Самый обычный белый. Результата мы ожидали, но не настолько впечатляющего - всю зиму котел Атон стоял на 1 или 1,5. Это так уже вторую зиму!!! Результат - 400куб. газа вместо 630 куб за зимний месяц. Со средины апреля отключаем газ вообще. И на ночь - только Уденка у младшенького. Гости, кстати, отмечают повышенную "уютность" комнаты и долго ищут источник тепла, хотя "источник" висит вместо картины - надо было брать дизайнерский. Уже двое кумовей себе поставили. Один, как основное отопление. В общем, команде УДЕН - спасибо!!! Думаем теперь про остальные комнаты :)».
Анна Данилко, г. Кировоград
01.04.16

«...UDEN-S большое спасибо, вы реально помогаете не только экономить, но и сохранить здоровье наших деток»


Доброго времени суток. Меня зовут Светлана. Очень хочется поделится с вами впечатлением от обогревателей UDEN-S. Мне тридцать лет, и я мама двух прекрасных мальчишек, шести и четырёх лет. Живем в Одессе. Через 1,5 года после рождения младшего сына летом 2013г. Мы купили квартиру побольше в 65 квадратных метров. Квартира на 14 этаже 14 этажного кирпичного дома, потолки 2,5м была отрезана от центрального отопления, над нами только тех этаж который кстати не отапливается, и мы сначала не придали этому значения. Я подумала, что любые электрические радиаторы или конвектора справятся с задачей обогрева этой квартиры. И вот уже октябрь, стало холодать, и я решила выбрать себе обогреватели. Попробовали рассчитать сколько же мне нужно обогревателей. Я облазила весь интернет в поисках правильного решения и каково было мое удивления, когда я узнала, что на каждые 10 квадратных метров мне нужно обогреватель мощностью 1 кВт и это при минимальных тепло-потерях. А с нашим тех этажом и отсутствием стыковочных стен с соседями (то есть у нас три стены наружные и одна стена смежная с парадной), окна хоть и метало пласт, но не энергосберегающие, да и щелей в них было полно. И вот приговор 1,5 кВт на каждые 10 метров. Берем 65/10 и * на 1,5 кВт, прибавляем 2 кВт бойлер, 1,5 кВт стиральная машина, плюс 4 кВт на мелкие нужды (2 кВт чайник ,1,5 кВт микроволновка или любой другой прибор), плюс 8 кВт электроплита с духовкой, ну и на свет при точечных светильниках, с двумя телеками, холодильником, и комп где-то 2,5 кВт, ИТОГО 27,5 кВт в час при одновременной работе, так как все это включить одновременно невозможно берётся коэффициент 70% максимальной нагрузки и это приблизительно 19,5 кВт. А на нашу квартиру положенное потребление не больше 15 кВт. И так нам не хватает просто мощности сети. Начинаем перебирать варианты. По итогу.

UDEN-S большое спасибо, вы реально помогаете не только экономить, но и сохранить здоровье наших деток.

 1. Утепляем стены пенопластом даже в парадной.
 2. Меняем окна на энергосберегающие.
 3. Застекляем окна тех этажа.
 4. Утепляем пол тех этажа (Специальная смесь).
 5. Меняем лампы накаливания на диодные.

По итогу минус 5 кВт. Ставим стандартные конвектора. После первой зимы, я понимаю, что это не то.

 1. Сухой воздух практически невозможно дышать.
 2. В одной комнате холодно в другой жарко.
 3. Один конвектор закипает от перенапряжения, другой работает в пол силы. 
 4. Дети из-за сухого воздуха начали чаще болеть.
 5. Потребление колоссальное около 1000 кВт в месяц и это при том что мы уходя утром выключали все конвектора так как их не безопасно оставлять без присмотра.
 6. Ну и конечным гвоздём в крышку стала попытка моего сына спалить квартиру с помощью все того же конвектора. Старший сын засунул в отверстие конвектора бумажный фантик от конфеты, после чего загоревшийся от открытой нити накаливания фантик полетел на мягкую игрушку, которую не обдумано мой сын бросил рядом с конвектором. Игрушка сразу же стала гореть. Хорошо, что мой 3 летний сын вовремя сообщил, что мы горим. Затушили быстро, но на ламинате осталась довольно большая подпалина и кто знает, чем это могло закончится.

Стали снова думать и гадать, поехав на «Стараконный рынок» зашли в магазин энергосберегающих технологий нам предложили

 1. «Тепловой Насос». Тогда он стоил от 5т. до 7т. Чего б вы думали? Правильно Евро!!!!! На минуточку за половину этих денег можно оплатить кучу электроэнергии вместе с центральным отоплением на 10 лет вперёд, а у него срок эксплуатации как раз 10 лет. Этот вариант даже не рассматривали.
 2. Следующий этап система солнечных коллекторов сразу отпал, проводить столько труб по всей квартире? Нееее. Да и тепло потери с нашими морозами -20. Напрасный труд.
 3. Вариант с УФО. Отличная штука, но не в нашей ситуации обогрев идет предметов и людей, но только в зоне прямого попадания инфракрасных лучей. Остальная территория не обогревается.

И вот мы случайно попадаем в магазин дилера UDEN-S, я сначала с опаской отнеслась к их продукции и словам, что потребление на 25-50% ниже, чем у конвекторов. Решила сначала почитать об этом в интернете. Долго сомневалась, но меня подкупила закрытая нить накаливания и максимальная температура нагрева 80 градусов. Безопасно для детей. Решили купить, хоть детей обезопасить.
Не веря, что нам нужно по 0,5-0,7 кВт на 10 квадратных метров купили по такой схеме с запасом мощности:

 1. на 17 м комнату три по 0.7 кВт
 2. на 2 комнаты по 10 м, по одному на 0,7 кВт и по одному на 0.5 кВт 
 3. Кухня 8 м купили 0,7 кВт и плинтус на 0.2 кВт
 4. Коридор у нас 11 м но очень длинный и узкий решили распределить по всей длине взяли 6 плинтусов по 0,2 кВт 
 5. Ну и про ванну не забыли на 4 м взяли 0,5 кВт

Система интересная, кроме самих лучей, нагревающих предметы и людей по типу УФО есть и нагрев самой панели до 80 градусов, с помощью естественной конвекции воздух тоже нагревается как у конвекторов или батарей. Получаем два в одном. УФО и батарею или конвектор, но который абсолютно безопасен так-как не имеет открытой нити накаливания и не сушит воздух.

Все обогреватели стандартные белого цвета, когда привезли их домой и стали устанавливать мне они показались очень скучными, занимают много места на стене, решили украсить. Взяли заказали в интернете термохомелион (краска такая). При нагреве краска меняет цвет, взяли и покрасили разными рисунками. Вот детям радость была. А теперь ещё и индикатор, сразу видно, сколько времени панель работает, а сколько отдыхает. Но у UDEN-S есть и дизайнерские панели, но их на тот момент просто не было в наличии, а ждать мы их не хотели. Тогда это всё в Одессе только развивалось, а теперь дилеров очень много, ждать теперь не надо. А в ванной мы в обще на панель с помощью термостойкого клея наклеили калёное зеркало, теперь две функции выполняет. Взяли термос таты в розетку с длинным шнуром индикатора завели подальше от панелей, что бы температуру показывал более правильную. Да вот вроде и всё.

А да термостаты всё же лучше встроенные, но не в панель, а в стену подальше от панели для правильных данных о температуре воздуха. Но к сожалению, кто же знал. Когда делали ремонт, на это не рассчитывали. Вот мы друзьям посоветовали при постройке дачного дома сразу это учесть так теперь у них вообще эти панели часть системы умный дом. Круто там и датчики движения, когда в комнате никого нет, система сама регулирует температуру и понижает её до +16-18 градусов чтобы экономить электроэнергию, но при этом не размораживать полностью дом. Чтобы не тратить потом много времени и энергии на нагрев до +23-24 градусов. А так человек зашёл панель включилась и нагрела комнату за пару минут до нужной температуры, а не с -10 до +23-24 градусов температуру нагревать, на это пару часов понадобится, да и сам дом не должен испытывать такие перепады температуры, а то весь ремонт насмарку будет.

Но у нас всё проще панель осенью, когда холодает, а не когда ТЭЦ вздумается, включил, а весной выключил опять таки когда нам этого захочется. Термостаты все на одну температуру настроили и забыли. Мы даже в отпуск уезжали на 7 дней их не выключали. Вот так уже две зимы перезимовали и очень довольны. Да кстати лучше вмести с панелями в каждой комнате ставить осушитель воздуха, а то может воздух быть сильно влажным, что в принципе тоже не желательно.

 1. Дети меньше болеют.
 2. Воздух нормальной влажности дышать очень легко.
 3. Панели практически автономны, не требуют постоянного присмотра и безопасны для детей и дома.
 4. Работают синхронно, нет перепадов температур в разных комнатах, мягкое не навязчивое тепло. 
 5. Раньше я на расход даже не смотрела, панели покупали с точки зрения безопасности и здоровья детей, но когда я развилась, и начались проблемы с финансами, да и тарифы поднялись в 10 раз. Я сравнила расход и обомлела. Расход электроэнергии минимальный практически не существенный. При том, что мы их не выключаем.
 6. Из всех купленных панелей установили лишь половину с реальным расчётом 0.5 кВт на 10 метров, правда, уменьшение тепло потерь в нашей квартире, тоже встало в копеечку. Но это нужно было сделать в любом случае для любого типа отопления. У других наверно может получится больше 0,7 кВт на 10 м и расход будет чуть, больше. Так-как панелям придется чаще включатся для поддержания температуры. И их действительно нужно брать чуть-чуть с запасом, чтобы их сильно не нагружать. Панели должны работать не больше 12 часов в сутки, тогда они будут служить долго.

В подтверждения своих слов прикрепляю фотку расчетов с личного кабинета Одессаоблэнерго.

 

Нажмите на изображение, чтобы открыть в полный размер
В октябре и декабре 2013 были по 2 недели в Египте. Конвектора выключали. Март 2016 не полностью.
Смотрите не на суммы так-как тарифы менялись, а на количество кВт за месяц.

 

 
Светлана, г. Одесса,
18.03.16

 

 

 

«...За вами будущее в производстве отопительных приборов»

«Друзья мои! Вы делаете Богоугодное дело, которое приносит тепло и уют в дома и души людей. Ваша компания уникальна тем, что вы идете не протоптанными дорожками, а ищите, и как показало время и ваша продукция, находите и показываете свой подход, своё видение, качество, дизайн и подход к делу. За вами будущее в производстве отопительных приборов. Пожалуйста не останавливайтесь на достигнутых уже вершинах. Рынок - это как пустыня, в которой есть зыбучие пески... Только стоит остановиться, чтобы передохнуть... и всё...пошли вниз. Желаю вам непрестанного продвижения и роста».

С уважением, Игорь Михайлович Тараненко.
г. Днепропетровск, 15.03.16

 

 

 

«...доведеться мабуть відмовитися від використання газу як палива та повністю перейти на електричний обігрів будинку»

«Минуло п'ять місяців опалювального сезону 2015-2016 років. Оскільки ми проживаємо в приватному секторі, то використовуємо різні джерела обігріву нашого помешкання (120 м кв.). Це і тверде паливо (дрова з власного саду для кахельної пічки), і горючий газ (котел, конвектори), і електрична енергія (УДЕН). Таке комбінування окремих взаємодоповнюючих автономних енергосистем дозволило нам вирішити наступні завдання: вкластися в оптимальний обсяг використовуваного газу (від 1.10.2015 р. до 1.03.2016 р. нами було його спожито майже 550 куб. м, що відповідає, в середньому, 110 куб. м/на місяць); закріпитися у тій категорії споживачів електричної енергії, яка використовує упродовж місяця від 100 до 600 кВт/год. (до того ж ми встановили двозонний лічильник і платимо за спожиту електрику по тарифам, диференційованих за періодами доби, тобто з коефіцієнтом 0,5 у нічний час); спромогтися ефективно використовувати деревні відходи (стовбури старих дерев, зрізане гілля багаторічних насаджень тощо).
В короткостроковій перспективі доведеться мабуть відмовитися від використання газу як палива та повністю перейти на електричний обігрів будинку (включно з твердопаливним). Це дозволить сплачувати за спожиту електричну енергію - до 3500 кВт/год на місяць - за найнижчим тарифом (зараз він становить 57 коп. за 1 кВт/год).
А в середньо- чи довгостроковій перспективі доцільно було б забезпечувати струмом систему УДЕН з власних сонячних панелей, встановлених на даху будівлі. Зайві кіловати, вироблені таким чином в "домашніх умовах", продаватимуться місцевій енергетичній компанії (нині держава запровадила тариф у 20 євро центів за 1 кВт/год. електричної енергії, виробленої з відновлювальних джерел). Ми входимо в епоху модернізації...».

З найкращими побажаннями, Ігор Рибак
09.03.16

 

 

 

«...досягли значної економії бюджетних коштів на оплату послуг з теплопостачання...»«Шановна Тетяно Павлівно!
Відділ капітального будівництва Уманської міської ради висловлює Вам та всьому колективу вашого підприємства щиру вдячність за проведені роботи з реконструкції системи опалення Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок» за адресою: вул. Піонтковського, 12 в м. Умань, Черкаської області.

Завдяки високому професіоналізму та відданості справі ваших працівників роботи були виконані в найкоротші терміни без зупинки основної діяльності закладу.
Змонтована сучасна система електричного опалення дала змогу безперешкодно пройти опалювальний сезон та забезпечила комфортні та затишні умови для надання послуг з реабілітації найбільш вразливої категорії населення міста. Використання сучасного обладнання та системи регулювання тепла дало змогу досягти значної економії бюджетних коштів на оплату послуг з теплопостачання та спрямувати їх на покращення обслуговування дітей, які проходять реабілітацію в Центрі.
Щиро сподіваємось на подальшу співпрацю.»

З повагою, начальник ВКБ В.Б.Загородній
Уманська міська рада, відділ капітального будівництва
02.02.16

 

 

 

«...пользуюсь и другим рекомендую»

«Здравствуйте! Я не хочу «наливать много воды», а скажу по факту!!! Входя ко мне в кабинет люди спрашивают «откуда у вас тепло???». Предлагаю поискать, ну потом конечно же сдаю место отопителя, потом характеризую отопитель и соответственно рекомендую!!! Так как, дизайн обогревателя очень изящен - он малозаметен! Все практически привыкли видеть большую «калайду» в ногах или возле тела (вблизи), тут вышел промах - обогревателя нет рядом ). «Видишь суслика? И я не вижу! А он есть!». Мой знакомый уже приобрёл себе и очень остался доволен, а старый обогреватель потребление энергии, которого почти в большую половину выше, лежит ненужным грузом! :) Потому скажу - пользуюсь и другим рекомендую! :) Лично я и те, кого знаю, у кого есть "уденс" - очень довольны отечественной продукцией! Развивайтесь господа! :) Удачи вам!!!»

С уважением, Андрей Кириленко
26.02.16

 

 

 

«...утепляйтесь, устанавливайте электроотопление и хвастайтесь перед соседями счетами за свет :)»

«Перед началом холодов установили отопление Uden-s. Раньше было центральное, и, думаю, все знают, как это дорого, около 700 грн, в прошлом году, сколько сейчас, страшно и подумать. Рассматривали варианты - газовое или электрическое, думали, подсчитывали... Установка электроотопительных панелей обошлась почти в три раза дешевле, выглядит красиво, аккуратно, никаких труб и проводов. Но самым удивительным оказалась их работа.
Январь 2016 года, температура воздуха на улице доходила -20 градусов, в квартире (64 кв.м.) + 22. Кроме отопления регулярно используем практически полный комплект электробытовой техники, в том числе и бойлер. Оплата за свет за январь составила 350 грн. Зная об экономности данных панелей, такого мы даже не могли представить. Большое спасибо компании за такой ценный продукт.
PS: на затраты электричества конечно еще сказалось расположение квартиры в центре дома, так что утепляйтесь, устанавливайте электроотопление и хвастайтесь перед соседями счетами за свет :)».

C уважением, Мария, г. Кировоград
17.02.16

 

 

«...Включил. И лето в твоем доме»

 

   

«Обогреватель UDEN-S
Ты в отоплении прогресс
Тепло такое экономное
За это благодарность Вам огромная

Он много места не займет..
Красивый вид стене дает..
Включил. И лето в твоем доме
И ничего не нужно больше кроме....
UDEN-S».

Евгений Чекулай, г. Борисполь
09.02.16

 

 

 

«...Сказать, что экономно, это тоже самое что ни сказать ничего»

«Добрый день меня зовут Денис и живу я в шикарном городе Одессе. Шо хочу сказать? Так это лишь оставить пару слов за обогреватели ЮДЕНС.
Я хоть и молод, но за тарифы возмущен как пенсионер. Отопление стало невыносимо дорого стоить - 16,77 грн/м2. Пошел на меры-начал изучать варианты не тратить лишнего там, где есть возможность сэкономить. Сначала переругался с ЖЭК-ом за некачественные и дорогие услуги, вроде успокоился. Потом поставил себе счётчик на отопление. Да, не спорю, выгода есть, но ведь и прохладно стало с этой экономией, думал дуйки купить. Хорошо шо тесть приехал в гости и начал рассказывать за ЮДЕНС - стало интересно - зашел на сайт, почитал. Сел прикинул карандаш к носу, посчитал и, шо вы думаете? Купил себе и установил обогреватель.
Сказать, что экономно, это тоже самое что ни сказать ничего. В квартире тепло, батареи работают в минимальном режиме, а вот панель лишь догревает помещение до нужной температуры. Так что как бы там ни говорили скептики, а я лично на своём опыте проверил что экономить можно, и что эта инвестиция окупит себя очень скоро, главное с умом подойти к решению вопроса.
И шо самое главное, как по мне, - это то, что выглядят обогреватели очень даже симпатично и аккуратно. Спасибо за грамотные консультации».

  Денис, г. Одесса
08.02.16

 

«...Принес подключил, и спустя 40 минут в комнате стало тепло»

«Здравствуйте самый общительный и теплый коллектив, производства самых замечательных обогревателей UDEN-S!!! Во-первых, хочу поздравить весь Ваш дружный коллектив с наступающим Новым 2016 Годом!!! От всей души желаю Вам процветания, творческого развития и новых идей, радующих нас, Ваших теплых клиентов :)

И вот теперь собственно говоря история - отзыв о Вашей продукции. В прошлом году приобрел 2 обогревателя, для соседки. Она человек пожилой (70лет), а живет одна в частном доме. Учитывая погоду и возраст, решил сделать ей под Новый Год, (прошлый) подарок. Заказал UDEN-S 500, две панели для одной комнаты, что б в сильные морозы бабушка смогла спокойно греться, а не дрова на улице рубать для печки. Посылка пришла по графику (надо отдать должное Вашим логистам которые делают отправки). Принес подключил, и спустя 40 минут в комнате стало тепло (с +15, что было нагрели до +22) при том что на улице было -10. Бабушке очень понравился такой подарок-комфорт :). А, что я?...

Прошло полгода, и я оборудовал себе кабинет на лоджии. Летом было хорошо, но пришли холода... Да спасала дуйка на 2 кВт. Но по таким ценам много не напалишь, да и кислорода съедалось не мало. И вот я не думая долго, делаю заказ на Вашем предприятии. Посылка пришла все так же быстро. Я уже как бывалый установщик, все быстро подсоединил и закрепил на стене лоджии. Включил и жду... :) И опять Ваша продукция на высоте!!! Теперь мой кабинетик очень уютный, работается легко и комфортно. При этом еще и экономия какая. Не по 2 кВт в час, и при этом пока дует тепло, а выключишь сразу холод. А с UDEN-S все теперь тип-топ!!! Я спокойно захожу утром на свою лоджию-кабинет в одной майке, а что может быть приятней уютного тепла дома, когда на улице морозы :). Работаю с удовольствием и добрыми мыслями, чего и всем желаю! У меня были гости, и все наперебой начали спрашивать, а что это за батарея такая? :) Так, что сарафанное радио я включил личным примером, на всю мощность ))) Ждите новых клиентов. Я по ходу монтажа провел легкую фотосессию, чем и делюсь со всеми в своем отзыве. Надеюсь наглядные фото помогут многим быстрей понять, как и что крепится, хотя после консультаций специалистов Вашего теплого коллектива и так все понятно). Вот такая история :). Еще раз желаю всем хорошего будущего года, крепкого здоровья с обогревателями UDEN-S!!! Спасибо, что Вы есть!!!»

 

  Нажмите на изображение, чтобы открыть в полный размер
 

С уважением, Геннадий, г. Запорожье
30.12.15

 

 

«...В эксплуатации прост и, что меня еще очень порадовало - экономичен!»

«При выборе обогревателя для меня самым важным фактором была безопасность! Перечитав и пересмотрев кучу статей и характеристик я понял, что нет ничего безопасней чем продукция фирмы "uden-s". Недолго думая приобрел для пробы 700-ку, и ни секунды не пожалел. Товар пришел в срок, спасибо работникам за пунктуальность! В итоге пользования прибором очень доволен. Устанавливал сам на это ушло не более 5-ти минут. В эксплуатации прост и, что меня еще очень порадовало - экономичен!!! В следующем году планирую установить полноценную систему обогрева компании "uden-s"!!!»

  Шагунов Николай,
пгт. Талалаевка, Черниговской обл.
30.12.15

 

«Панелі тут, панелі там...
Оселя стала наче генератор»
 

Я не вдихав повітря Антарктиди
І не проходив крізь піски Сахель.
Не знаю де були терени Атлантиди
І хто розробник технології УДЕН.
Вдивляючись у пікселі екрану,
Мандрую в гори, у ліси й поля...
Мені комфортно вдома, на дивані,
Коли довкола мене - теплота!!!
Низькотемпературний інфраобігрів
Зробив мене упевнено щасливим:

Він подає калорії зі стін
І я ковтаю джоулі щоднини.
На кухні стеля віддає тепло,
А в коридорі мудрий плінтус гріє.
Мені відтепер просто все одно
Яка погода в регіоні діє.
Панелі тут, панелі там...
Оселя стала наче генератор.
Тому хто скаже: «Відключи УДЕН!»
Я відповім: «Замовкни, провокатор!»

  Ігор Рибак, Черновицкая обл.
28.11.2015

 

«...покумекали і дійшли висновку: газове опалення нафік з двору»

«П'ять років назад ми встановили вперше електроопалення в квартирі. Займалась встановленням фірма Умный Дом в Кіровограді, від бабусь та сусідів наслухались версій про те що будем працювать на одне опалення та дорого та будете каятись, нас потім смішило це все коли на під'їзді вивісили тарифи на оплату за опалення :). Наразі ми переїхали в село в київську область, село газифіковане, прожили рік порахували, покумекали і дійшли висновку: газове опалення нафік з двору. Тепер встановили UDEN-S вже в хаті, що правда побігали під РЕМом не мало, бо тітки в нарукавниках зі счєтамі нікуди не ділись, правда дякуємо енрегонагляду за рекомендацію по встановленню ел.лічильника день/ніч. Ситуація на вулиці як була п'ять років біля під'їзду в Кіровограді, ну ну, поживем побачим».

  Ірина Рак
22.11.15

 

«...Такого результата мы просто не ожидали! Во всей квартире стало уютно через несколько часов»

«Раньше дома был лишь денс, грелись так лишь денс и денс, но узнали мы уденс и как солнышко вдруг встало, стало тепло и уютно и комфортно и светло, просто супер наш уденс ))) если любите комфорт, нужно вам тепла в ваш дом, ставьте вы лишь наш уденс, и не нужно греться денс )))

Мы сначала взяли одну панель для пробы (700 Вт), поставили в большой комнате 3-х комнатной квартиры. Выбор чего-нибудь подобного стоял остро, так как полностью отказались от центрального отопления. Подключили, потребления при включении оказалось 530 ватт, и за несколько минут уже почувствовали тепло! Такого результата мы просто не ожидали! Во всей квартире стало уютно через несколько часов, но в комнате где установлено стало жарковато.... Поэтому приобрели такие же панели во все комнаты и установили терморегуляторы... Пришла соседка, а у нее были подобные панели, но с каким то керамическим покрытием, и увидев результат побежала сдавать купленные панели, и тоже приобрела Uden-s и поставила во всех комнатах.... Теперь у нас тепло, комфортно и уютно, при очень малом потреблении электричества! Наши рекомендации для всех!»

  Владимир Мороз
23.11.2015

 

«...мы продуктивно и приятно проводим свое рабочее время в тепле, не задумываясь о том, чем завтра обогреть помещение»

«Здравствуйте, дорогие почитатели тепла и комфорта!
Вот уже скоро зима-мороз и ветер... Природа так изменчива и беспощадна, что никогда не знаешь, чего от нее стоит ожидать. Люди с уверенностью утепляют свои жилища различными строительными материалами, устанавливают более мощные и экономные системы отопления, переходят из газа на твердое топливо и т.д. Мы, люди, такие существа, что всегда находим компромисс в любой ситуации, но обычно очень долго и тщательно все обдумываем. А пока идет время - мерзнем мы сами и наши семьи.
Вот и у меня на работе недавно сложилась подобная ситуация: в офисном помещении, где мы работаем, еще несколько лет назад отопление отрезали за ненадобностью данной постройки для местных властей. Приходя утром на свои рабочие места мы как будто попадали в холодное и сырое подземелье. Ежедневное пребывание в таком температурном режиме уже трижды за последний месяц укладывало меня с температурой в постель.
И вот в один прекрасный день мы с коллегой заинтересовались сайтом UDEN-S: внимательно прочли всю информацию от корочки до корочки и поняли - вот наше спасение!
Дальше дело техники - убедили руководство в полезности и рентабельности продукции данной компании и ВУАЛЯ - они полностью согласились с нашим выбором, даже предоставили нам право самим сотрудничать с данной компанией.
Несколько дней ожиданий - и в нашем офисе площадью 20 м.кв. и потолками около 3 м. высотой уже были подключены 3 разных обогревателя, в том числе дизайн-панель "Слава Украине".
Вы не поверите, но с этого момента наша продуктивность труда выросла в разы. Теперь мы не только чувствуем себя как летом, но еще уверенности и вдохновения придает наш родной украинский флаг, расписанный золотистыми колосьями, что изображен на дизайн-панели.
Работники из соседних офисов смотрят с завистью, как мы продуктивно и приятно проводим свое рабочее время в тепле, не задумываясь о том, чем завтра обогреть помещение.
Все обогреватели очень компактны и легки в применении. Мы не волнуемся, что кто-то может обжечься или пораниться током - приборы абсолютно безопасны и защищены всевозможными степенями защиты.
Мы уже с коллегой даже присмотрели себе в квартиры панели с разным дизайном и вскоре хотим их приобрести, но приятней конечно-же было-бы выиграть.
Спасибо компании "УДЕН-Украина" за тепло и комфорт, внесенный в наш рабочий процесс».

  С уважением, Денищук Елена,
менеджер ТОВ "СВОЄ", г. Ровно
20.11.15

 

«...благодаря этой панелечке я со своими подружками, в прошлом так же учительницами, стали чаще встречаться у меня дома и чаепитить возле нее»

«Искренне приветствую весь коллектив Uden-S!
Хочу на радостях поделиться своими впечатлениями о вашем творении - панельке-картинке Uden-S.
Я пенсионерка, мне 69 лет, в прошлом - учительница русского языка и литературы.
В связи со значительным повышением цен на газ, и соответственно на отопление, что несоизмеримо с моей «социальной» пенсией учительницы, моя дочь подарила мне панельку-картинку Uden-S 700 Майами.
Поначалу я скептически отнеслась к этому подарку-новинке (к тому, что эта тоненькая панель может так обильно излучать тепло). Но, подключивши ее и через несколько минут почувствуя приятное исходящее от нее тепло, была искренне рада ей. Кроме того, благодаря этой панелечке я со своими подружками, в прошлом так же учительницами, стали чаще встречаться у меня дома и чаепитить возле нее.
Разделяя радость теплоты от панельки нашими частыми вечерними застольями у меня родился такой вот стих.

Встретились бабулечки осеннею порой
Попить чайку с баранками
И вспомнить о былой...
О молодости с санками,

Прогулках под луной,
О хороводах песенных,
Учебе в час дневной.
О чувствах перенесенных,

И сладости цветов,
О небе бесконечном,
О стойкости ветров.
Поговорить о вечном,

И о тепле костра,
И о делах сердечных,
О красоте ковра,
И о вещах различных

Посплетничать чуть-чуть...
- Тепло то как, однако!
А в чем же все же суть?
- А глянь на это «Эко» -

Панелька Uden-S!
Прекраснейшее чудо!
Украинский прогресс!
И греет то, что надо

Лучистеньким теплом,
И лечит нас отменно
Как норковым платком!
Возьмите непременно

И эта красота
Подарит много счастья
На долгие года!

  С уважением, Косогова Мария Сергеевна, г. Киев
17.11.2015

 

  «...Своє зимове літо ми маємо давно»
 

«Дітям і доросим ми радимо УДЕН,
Бо не боїмося тепер ми холодЕн.
Ми його купили і більш не дрижимо.
Своє зимове літо ми маємо давно».

  Ольга С.
05.11.15

 

 

«...Энергоэффективность в совместной работе с терморегулятором на высоте»

«Добрый день, приобрел в этом году ваши инфракрасные панели. Порадовало быстрое нагревание помещения, буквально за 15 мин. панель нагнала температуру в помещении до установленной. Энергоэффективность в совместной работе с терморегулятором тоже на высоте - в рабочем режиме панель находится минимальное время. Бесшумная работа добавляет положительных эмоций, потому что раньше шум от конвекторов и "дуек" немного напрягал. При выборе отопительных приборов - выбор делаю за UDEN-S.

Тепло, уют, домашний чай.
Что нужно нам еще,
В холодный зимний вечер?
Просмотр доброго кино?

Думай, вспоминай, скучай.
Жди нефритовой с ним встречи!
Утонуть в расстоянии не дай!
Ведь рядом с UDEN-S теплее чай, уютней вечер».

  С уважением, Дмитрий
05.11.15

 

«...Строим с женой не большой дом в пригороде Киева, и нам это - то, что надо»

«Когда узнал и почитал отзывы, пришёл в восторг!!! Сразу связался с Андреем Левченко в Киеве (приятный молодой человек). Строим с женой не большой дом в пригороде Киева, и нам это - то, что надо. Будем брать! СПАСИБО ...Приятель строит коттеджный городок, если у нас всё будет так, как писали в отзывах буду рекомендовать. Там практикуют полы с подогревом. Думаю, комментарии излишни. Успехов вам, ребята!!!»

С уважением, Алексей Белов
г. Киев
08.10.15

 

 «...Отопление - три Ваших панели. Получилось очень уютное гнездышко :)»

Здравствуйте! Потребление электроэнергии в зависимости от числа Цельсия на улице:), но даже в зимний период в месяц легко вписывался в тогдашний лимит 800 квт/час. Это на все электроприборы. Освещение правда какое удалось перевел на LED. На отопление уходило примерно 20 квт/час в сутки. Это работали две 700-сотки и одна 500К (в санузле). Помещение- мансарда 36 кв.м. - бывший чердак. Двадцать лет на нем хранился всякий хлам. В прошлом году все выбросил оттуда, зашили стены и потолок гипсокартоном, утеплили минватой - потолок 15 см. стены 10см. Далее вокруг только шиферная не утепленная крыша. Отопление - три Ваших вышеупомянутых панели. Получилось очень уютное гнездышко:) Далее - реклама на ОLX в раздел посуточной аренды и сейчас бывший чердак хранивший много лет ненужный хлам наполнился счастьем многих влюбленных пар, для которых стал очень популярным в нашем городе. Вот так вкратце сложилась история в которой Ваши панели сыграли свою важную роль:) В общем дальнейших успехов Вашему коллективу в бизнесе и личной жизни:)  

С уважением, Александр Еременко
г. Вознесенск, Николаевской обл.
05.10.15

 

«...Стоимость услуг за отопление снизилась на 60%»

«Я Волошин Валентин Андреевич, установил электроотоплние в сентябре 2014 года. За время эксплуатации электрического отопления получил огромное удовольствие за удобство эксплуатации, тепло. Стоимость услуг за отопление снизилась на 60%. К пояснению: раньше приблизительно 600 грн, а теперь 300-350 грн. Благодарен фирме за работу и быстрый монтаж».

  Валентин Андреевич Волошин, г. Кировоград
30.07.15

 

«...Однозначно продукция UDEN-S на шаг впереди!..»

«Хочу поделиться соображениями с людьми, у которых есть газовыетвердотопливные котлы и которым электрообогреватели вроде бы ни к чему... Я купил ИНФРАКРАСНЫЙ ОБОГРЕВАТЕЛЬ UDEN-250 и смонтировал его вертикально, рядом со своим рабочим столом. И очень доволен! Теперь, когда в межсезонье уже довольно прохладно сидеть за ноутбуком, у меня нет необходимости запускать отопление во всем доме. Кроме того, в зимний период, когда я оборудую аналогичными обогревателями все локации членов семьи в доме, смогу держать общий температурный фон на несколько градусов ниже, без ущерба для комфорта и с явной экономией семейного бюджета! Чего и всем советую.

P.S. Перед покупкой обогревателя визуально и тактильно оценил качество исполнения существующих на рынке керамических обогревателей, аналогичного типа. Однозначно продукция UDEN-S на шаг впереди, и считаю более высокую цену, за аналогичные по мощности приборы, абсолютно оправданной!

UDEN-S - Удачи вам в развитии продуктов и новых технологий!»

Евгений, г. Черновцы
13.09.15

 

«...Конструктору отопления НИЗКИЙ ПОКЛОН и большое спасибо!!!»

«Удивительные люди, пока другие не поставят, не попользуются, не хотят верить новым технологиям (в данном случае по отоплению). Ну и даром. Я в 3-х комнатной квартире поставил, и почти за год окупил покупку UDEN-S, ведь они были дешевле. Установил первый в городе, теперь уже min 10 семей пользуются, спрашивают дальше, смотрят у меня дома. Установка и расчёт отопления на уровне средней школы, тем более, что фирма всё разжевала и расписала на сайте, что им честь и хвала. Конструктору отопления НИЗКИЙ ПОКЛОН и большое спасибо!!! Люди, дерзайте, думайте трезво, а не на скептических эмоциях и будете довольны. Хочу работникам фирмы выразить отдельную БЛАГОДАРНОСТЬ за быструю, грамотную и слаженную работу с клиентами. Честь Вам, и хвала!»

Виталий
03.09.15

 

«...Совершенно не боясь я оставляла его включенным ночью с терморегулятором, и спокойно спала: мой ребёнок в тепле и безопасности!»

 «Добрый день! Решила и я написать свой отзыв.
С обогревателями УДЭНС случайно столкнулась на просторе интернета. Зашла на сайт, прочитала всё что могла. Возникло уйма сомнений, так ли всё хорошо как пишут, в чем подвох, действительно ли так экономно? Но любопытство взяло верх, и я уговорила мужа попробовать купить панельку как дополнительный обогрев для детской. Заказали, быстро приехала, монтаж занял 10 минут. Включили... и какое же было удивление когда тепло почувствовали практически сразу же, при этом оно такое мягкое и приятное. После ночи работы гигрометр показывал привычные 55% влажности, что было очень важно в детской комнате. То как он нас выручил в межсезонье когда центральное отопление вырубили в апреле посреди холодов, я не могу передать. Совершенно не боясь я оставляла его включенным ночью с терморегулятором, и спокойно спала: мой ребёнок в тепле и безопасности! А ещё прогрел торцевую стену, которая в межсезонье начинала плесневеть в углах, и эта проблема тоже ушла. И да, забыла сказать о счете за свет, так вот в сравнении с масляным обогревателем, который включался на короткий срок чтоб немного подогреть комнату, счет сократился примерно на 40%, что тоже стало приятным бонусом. А как эстетично смотрится панелька в интерьере. Все гости сразу спрашивают, а что это у вас такое красивое?! Спасибо компании УДЭНС за такое чудо для нашего дома, системных Вам успехов и процветания!».

  Ирина Карачевцева, г. Харьков
18.08.15

 

«...еще и нормальная экономия по оплате за тепло, в сравнении с газовым котлом»

«Добрый день! Приобрел в прошлом году 2 панели UDEN 500, для обогрева 1 комнаты на пробу.
Прошел зимний сезон, и что Вы думаете, во-первых действительно очень комфорно и тепло в комнате, в то время, когда на улице был мороз, но мало того, еще ит нормальная экономия по оплате за тепло, в сравнении с газовым котлом! Панели UDEN - чудо современных технологий! Теперь собираю средства, для приобретения панелей на всю квартиру!!!»

  Сан Саныч
18.08.15

 

«...Прошел год, мы не перестаем удивляться, потому что за это время нас не тревожили наши постоянные хвори»

«В прошлом году мы с мужем решили установить в доме электроотопление UDEN-S. И не прогадали. Специалисты обмеряли, посчитали, прислали план и смету. К этому времени мы решили еще и у мамы в частном доме установить такое же отопление. Приехала бригада электриков и за один день установили оборудование в двух домах .
У нас всегда тепло, уютно. Ведь инфракрасное излучение никогда не пересушивает воздух и на терморегуляторах можно установить оптимальный температурный режим.
Цены на покупку и установку в два раза меньше чем на устновку газового оборудования.
Прошел год, мы не перестаем удивляться, потому что за это время нас не тривожили наши постаянные хвори: простуды и бронхиты. В этом тоже я вижу заслугу UDEN-S.

Хочу поблагодарить дилера Кривопишу В.М и бригаду электриков за своевременное, качественное выполнение работ и внимательное отношение к людям».

  Лариса, г. Бахмач
18.08.15

 

«Что может лутше быть в зимний холод
Когда мороз стучит в окно
Когда на улитце холодно, темно
А нам с уденами тепло»

Установленные панели приносят тепло в дом. Дают возможность независимой регулеровки температур в помещениях. Что и так экономные. Установил терморегулятор каторый регулирует по времени. При отсутствии дома, держит минимальную температуру 5-8 за 3часа начинает розогревать. В общем система работает автономно. В начале хотел на управление ставить GSM. Но в последствии понял что все у нас бежит по графику. Можна сказать день в день неделя в неделю. На выходных включаются комнаты для гостей. В общем доволен и всем советую. Альтернатива есть печка. Но она греет три комнаты. Одну на втором этаже и две на первом. Но много мусора от дров. Используем при холодном старте. От печи тепло идет не равномерно. Панели под окном. И плюс в коридоре потолочная. Греет как теплобарьер при входе и нагревает плитку на полу сушит обувь. В общем сам пользуюсь и остальным советую».
  Виктор Лавренчук
18.08.15

 

«Користуюся вашим обігрівачем вже другий рік. Супер!!!!

Сидиш увечері біля вікна, на вулиці -20 в приміщенні +20 красота !!!! Різниця всього лиш 40 градусів. Але навіть коньяк 5 ***** Сапіраві 40 гр так не зігріє тіло, душу і серце як ваші обігрівачі U-dens».

  Юрий
18.08.15

 

«...обогреватели UDEN-S, меня радуют своей эффективностью, экологичностью и простотой монтажа»

«Добрый день! Могу сказать что, инфракрасные панельные обогреватели UDEN-S, меня радуют своей эффективностью, экологичностью и простотой монтажа. Не менее важно, его экономичность и не просто безопасное, а благоприятное влияние на организм человека.
Еще преимущества таких обогревателей это:
Надежность (Гарантийный срок 5 лет. И заявленная производителем работоспособность 25 лет.)
Универсальность (Благодаря разновидностям моделей, панельки можно монтировать практически в любом месте отапливаемого помещения.)
Эстетичность (С помощью широчайшего выбора дизайн панелей и возможности нанести свой рисунок, панель можно подобрать абсолютно под любой задуманный интерьер)».

  Марыщук Денис
30.07.15

 

«...Той режим експлуатації будиночка, який у мене - ці дві панелі абсолютно забезпечують. Дякую виробникам»

«Доброго дня! Маю невеличкий садовий будиночок. Коли постало питання його обігріву в прохолодну пору року, а в таке літо як цьогоріч - то й улітку - перебрав безліч варіантів. Своєю компактністю, сучасністю, економічністю, швидкодією (враховуючи, що будиночок - дерев"яний) найбільше зацікавили обігрівачі Уден. Три роки тому придбав дві 500-Ваттні панелі UDEN-S й терморегулятор. Монтаж, - інструкція більш ніж докладна!, - зайняв не більше години. Випробував. Спочатку (впродовж 3-4 вмикань відмічався запах фарби, але про нього швидко забули). Перевірка (так би мовити - бойове хрещення) відбулося позаминулого року, коли теплої осені лягали спати майже ще влітку, а вранці прокинулися - лежить сніг (це було 6-го жовтня). Так от, вночі, відчувши наростаючу прохолоду, мені було достатньо ввімкнути автомат, через який система підключена до мережі, і на ранок - у мене в хатинці - (+18), в той час, як сусід з піччю (яку він, зрозуміло, серед ночі не палив) та електронагрівачем іншого типу більш старого зразка (не буду з метою того, щоб не зрозуміли як антирекламу, вказувати яким саме) задуб більше ніж його теплолюбний коротко шерстний пес.
Подальше використання підтвердило правильність мого вибору. Я задоволений. Той режим експлуатації будиночка, який у мене (а це - ночівлі з кінця березня до кінця жовтня + зимове відвідування під час лижних прогулянок - без ночівлі - але обігрітися й обсохнути дозволяє відмінно!), ці дві панелі абсолютно забезпечують. Дякую виробникам».

  З повагою, Олександр Алєксєєнко,
м. Охтирка Сумської обл.
29.07.15

 

«...среднемесячное потребление электроэнергии до 150 кВт»

«В моей 2-х комн. кв. обогреватели используем для дополнительного обогрева. Площадь комнаты 15 м кв., а высота 3,5 м, среднемесячное потребление электроэнергии до 150 кВт».

Тарас, г. Золочев, Львовская обл.
26.03.2015

 

 «...перестали мерзнуть и на счетах за свет не очень это отобразилось»

«Этой холодной зимой топили слабо и мы провели себе дополнительное электроотопление UDEN-S. Понравилось отношение к клиентам - подобрали, посоветовали, просчитали. В результате - перестали мерзнуть и на счетах за свет не очень это отобразилось. Довольны обогревателем в целом».

Источник: http://www.otzyvua.net/uden-s Svetlana Kasyanova, г. Киев
25.05.2015

 

 «...Я и не ожидала, что получится так красиво и удобно»

«У нас все как всегда, а то есть, наоборот, сначала сделали ремонт дорогой, а потом поняли, что нужно срочно менять отопление, еще раз ремонт я просто не выдержала б поэтому муж предложил альтернативу - тёплый плинтус UDEN-S. Я и не ожидала, что получится так красиво и удобно, в комнате тепло всегда, не волнуюсь, что ребенок случайно притронется, а то, что мой ремонт не пострадал отдельное спасибо всем ребятам».

Источник: http://www.otzyvua.net/uden-s Виктория, г. Киев
18.05.2015

 

«...теперь тепло и приятно и не нужно кутаться в несколько одеял»

«На каждые выходные весной начинает с друзьями ездить на дачу, и вроде в баньке хорошо, но в комнате холодно, сначала шуткой ребята предложили купить что-то чтобы обогревать комнату, а потом и заказали инфракрасные настенные обогреватели UDEN-S я сначала был против так как привык к более проверенным средствам обогреву, но отказываться было неудобно и как же хорошо, что ребята все заказали, теперь тепло и приятно и не нужно кутаться в несколько одеял, да и установка прошла очень быстро и без проблем».

Источник: http://www.otzyvua.net/uden-s Иван, г. Киев
08.05.2015

 

«...Менеджеры меня поняли с первых слов и никаких разногласий у нас не было, профессионалы своего дела, молодцы»

«Кто покупает весной средства отопления, конечно, я! Муж ухахатывался с меня и говорил, что делать мне нечего, а тут бац, и похолодало я смогла не только проверить свои тепловые панели, а еще и доказать мужу в очередной раз, что я мозг. Панели и правда греют хорошо и быстро, а это для меня самое главное, установка тоже без лишней пыли и грязи, да и то, что можно выбрать красивый рисунок меня как женщину очень радует. Менеджеры меня поняли с первых слов и никаких разногласий у нас не было, профессионалы своего дела, молодцы».

Источник: http://www.bau.ua/f/uden-s/
(смотрите внизу страницы)
Варвара
31.03.2015

 

«Я и моя семья очень благодарны Вам за возможность такой красивой и "теплой" покупки по акционной цене. С нетерпением ожидаем панель "Майами" и представляем, как красиво она будет смотреться на стене. С искренней благодарностью и пожеланиями дальнейшего процветания Вашей фирме и всему ее коллективу!».

Источник: https://plus.google.com/+uden-s/posts/2gKeYJaL5Ym Татьяна
31.03.2015

 

«...В доме стало намного теплее. Жалею только об одном, что не сделали этого раньше»

«В квартире было постоянно прохладно в зимнее время года, что плохо сказывалось на нашем здоровье и здоровье ребенка. Поэтому мы решили установить теплый плинтус и потолочные панели компании Uden-S. Разницу заметили сразу. В доме стало намного теплее. Жалею только об одном, что не сделали этого раньше».

Источник: http://www.otzyvua.net/uden-s

Кристина, Молдова, Chisinau
01.04.2015

 

«...самое главное, что мы зимой не мерзнем»

«Мы заказали себе Uden-S для отопление квартиры. Пользуемся уже более двух месяцев и уже успели оценить достоинства Uden-S . Во первых, мы полностью отказались от центрального отопления. Во вторых оплата за отопление уменьшилась в два раза. И самое главное, что мы зимой не мерзнем. Работу компании оцениваю на отлично, доставили очень быстро».

Источник: https://my.prom.ua
Александра Андреева
24.02.2015

 

«...Всем советую! Отличная альтернатива газовому отоплению!»

«В прошлом году (2014) приобрёл 13 панелей, 8 шт Уден 700 и 5 шт 500-соток. На два дома: мой 120 м кв. (5-700 Вт и 2-500 Вт), и родителей 90 м кв. (3-700 Вт, и 3-500 Вт). Дома утеплил пенопластом снаружи 10-ка. Панелями очень доволен! Греют отлично! Термолегуляторы - дороговаты, в нете можно найти аналоги в 3 раза дешевле. Мои расходы на электричество (отопление 7 панелей 5-700 Вт и 2 -500 Вт), освещение, подогрев воды и др.) на дом 120 м кв в месяц за январь составили 520 грн., дом оборудован 2-х киловатным бойлером!), электродуховка 2 кВт, микроволновка, электрочайник, стиралка и посудомоечная машина. Тариф оплаты за эл. энергию - 0,24 коп. за кВт с НДС для домов с электроотоплением. Родители без бойлера платят до 350 грн. в месяц. Всем советую! Отличная альтернатива газовому отоплению!».

Вадим
16.02.2015

 

«...Советую обратить внимание на компанию Uden-S если вы задумываетесь об отоплении своего жилища»

«Поскольку в том году пришлось греть квартиру с помощью масляного радиатора, то перед отопительным сезоном все силы были потрачены на установку инфракрасных настенных обогревателей UDEN-S и теперь реально могу сравнить и централизованное отопление, и обогреватель и теплые панели. Последний вариант для меня оптимальный и по цене, а про то, что в квартире всегда тепло я вообще молчу. Никаких лишних дырок и поврежденного ремонта, все красиво и аккуратно устанавливается на стены и включается только когда нужно. Советую обратить внимание на компанию Uden-S если вы задумываетесь об отоплении своего жилища».

Сергей
16.02.2015

 

«...Ребята установили все быстро и уже через несколько дней ребенка не нужно было кутать в сто одежек...»

«Поскольку я в садике самая крикливая мама, то я и переживаю за то, какая температура в помещении где детки проводят весь день, когда осенью дети начали массово болеть оттого что в игровой и спальне температура была ниже положенной я забила панику и добилась чтобы поставили дополнительное отопление. Сначала многие родители предлагали поставить обычные масляные обогреватели, но я сумела убедить их, что это небезопасно для малышни и предложила инфракрасные настенные обогреватели UDEN-S и как ни странно многие родители меня поддержали. Ребята установили все быстро и уже через несколько дней ребенка не нужно было кутать в сто одежек, а он себя нормально чувствовал в обычной одежде».

Источник: http://www.bau.ua/f/uden-s/
(смотрите внизу страницы)
Ирина
23.02.2015

 

«Щиро вдячні колективу Розумний дім за допомогу у встановленні системи опалення в приміщенні сільського клубу. Ми співпрацюємо вже не перший рік і на власному досвіді переконалися в перевагах опалювальних приладів УДЕН. Комфортна температура, економність в експлуатації, можливість індивідуально регулювати систему - все це ми отримали, встановивши панелі УДЕН. Дуже сподіваємось на подальше фінансування, для продовження плідної співпраці з Вами».

Бащенко М. М., с. Радивановка
отопление сельсовета и дома культуры
24.12.2014

 

«У меня 2 комнаты в частном доме и температуру можно регулировать в каждой отдельно, это очень удобно и экономно. За отопление и в общем за свет заплатила 200 грн за месяц».

Швидун Т.И., г. Кировоград
22.12.2014«Электроотоплением в угловой 3-х комнатной квартире довольна. При всём этом еще удивляет потребление электроэнергии, за ноябрь всего 196 кВт».

Алтухова Г.П., г. Кировоград
22.12.2014

 

«Электроотоплением довольны, включили, как только похолодало. За ноябрь за весь свет намотало всего 700 кВт».

Чирка А.С., г. Кировоград
20.12.2014

 

«Систему установила в однокомнатную квартиру. Очень довольна, в том числе и потреблением, за весь свет 200 кВт за месяц».

Хуснулина Р.З., г. Кировоград
20.12.2014

 

«Электроотоплением очень доволен, расход на 2-х комнатную квартиру составил 500 кВт в ноябре».

Шульженко В.В., г. Кировоград
17.12.2014

 

«Отоплением довольна. У нас за 2-х комн. квартиру с бойлером и всей остальной техникой получилось 530 кВт за ноябрь. Очень экономно, теперь рекомендую своим знакомым».

Бондарь Т.Л., г. Кировоград
17.12.2014

 

«Очень доволен электроотоплением в однокомнатной квартире. Работает экономно, за ноябрь намотало только 150 кВт».

Невдаха С., г. Кировоград
17.12.2014

 

«Тепло и удобно. За свою однокомнатную квартиру за электричество заплатил 135 грн в ноябре».

Кулиш А. Н., г. Кировоград
15.12.2014
 

 

«Обогревателями очень доволен. На нашу 4-х комн. кв за ноябрь на всё электричество пришлось 600 кВт. Рекомендую всем».

Силивейстров К. В., г. Кировоград
13.12.2014

 

«Установил панели в 2-х комнатной квартире, всё устраивает. За ноябрь электричества израсходовалось 500 кВт, и это за все приборы в квартире».

Макаров П. А., г. Кировоград
13.12.2014

 

«Ну очень довольны новым отоплением. За ноябрь электричества во всей нашей двушке намотало на 400 кВт».

Васильева Е.М., г. Кировоград
11.12.2014

 

«Панелями очень довольна. За ноябрь намотало 300 кВт, это отопление, бойлер и другие электроприборы. У нас двушка. Спасибо».

Лабырина И.Е., г. Кировоград
11.12.2014

 

«Огромное спасибо коллективу Умного дома за столь качественную работу. Монтаж за один день, без вреда для евроремонта. Потребление электроэнергии настолько удивило, что супруга два раза перепроверяла счетчик, не веря своим глазам. Уже рассказал о Вашем отоплении всем своим знакомым».

Галка В.И., г. Кировоград
10.12.2014

 

«Панелями пользуюсь первый сезон. Квартира однокомнатная, потребление электроэнергии - 170 кВт, экономия средств на лицо».

Мойсузенко В. Н., г. Кировоград
10.12.2014

 

«Выражаю благодарность компании «Умный дом» за помощь в установке системы отопления в моей квартире. Очень доволен работой технических специалистов, которые за полдня не просто установили систему, но сделали это качественно, очень аккуратно и красиво. Одним словом - профессионалы своего дела».

Пупаза Н.А., г. Кировоград
10.12.2014

 

«Отопление хорошее, в квартире тепло. За весь свет в ноябре заплатил 280 грн. При центральном в 3-х комнатной квартире никогда бы не платил так мало».

Ребдело В., г. Кировоград
09.12.2014

 

«Заменил центральное отопление на автономку УДЭН и не жалею. За месяц в 2-х комн. кв за все электричество намотало 450 кВт».

Михайличенко И.В., г. Кировоград
09.12.2014

 

«У нас угловая трешка, было центральное отопление, в этом году решили его сменить на панели uden. В нашей холодной квартире стало очень комфортно. За ноябрь весь расход электроэнергии всего около 800 кВт».

Бонзарева Е.М., г. Кировоград
08.12.2014

 

«Очень довольна работой системы. Раньше в квартире было очень холодно, стены отсырели. Теперь в квартире очень комфортно, система работает экономно. Огромное спасибо ребятам, которые сделали монтаж в столь краткие сроки без пыли шума и грязи».

Крюченко В. П., г. Кировоград
06.12.2014

 

В «Умный дом» обращаюсь уже не в первый раз. Убедился на собственном опыте - отопление экономное и эффективное! Расход электроэнергии, в том числе и на отопление, в 2-х комнатной квартире за ноябрь - 450 кВт. Я очень доволен».

Фицайло М.В., г. Кировоград
06.12.2014

 

 «Отопление установила в этом году и хочу сказать, что оно просто отличное. По расходу электроэнергии очень порадовало, в общем на 2-х комн. кв. 200 кВт».

Меценко А., г. Кировоград
06.12.2014

 

«Отоплением UDEN-S пользуемся первую зиму, мы полностью сменили центральное отопление на автономку. По совету менеджера компании установили программатор, чтобы больше экономить, и оказались правы. В ноябре за всю электроэнергию заплатили всего 143 грн. Мы приятно удивлены».

Муценко М.В., г. Кировоград
05.12.2014

 

«Отопление удэнс мне очень нравится. Сами посудите, у нас двушка, расход электроэнергии в ноябре 300 кВт. А работает то не только отопление, а и холодильник, телевизор и т.д.».

Боришполь О.В., г. Кировоград
02.12.2014

 

«Доброго времени суток. Хочу сказать, что живу я в доме с большими габаритами. Не хотел я связываться с автономным отоплением и, конечно, сомневался, но решил воспользоваться автономным отоплением UDEN-S, оборудование которого справилось на ура с моим домом. Советую».

Вячеслав
05.01.2015
 

«Доброго дня, Михайло! Панелі вже встановлені. Гарна робота по дизайну! Клієнт задоволений. З січня буду мати наступне замовлення.
Цікаво, що дві панелі 700 в змозі нагріти 42 кв. метри до 23 градусів при поганій ізоляції приміщення. Тобто, для італійського клімату розрахунки по потужності опалення значно збільшуються, і це додаткове заощадження коштів, що немало важливо.
Попередні три панелі, що були встановлені раніше, споживають приблизно 9 кіловат на добу, працюють через терморегулятор Терnео sen. Фактично потрібно тільки одну годину щоб нагріти приміщення до 24 градуси.
В мене цікавляться панелями і наші земляки, що проживають в Італії. Дякую».

Сергій Білий, дилер UDEN-S в Італії
22.12.2014


«В прошлом году купила самую маленькую панель черного цвета, все замечательно, и дизайн отличный, и цены просто супер, покупайте - не пожалеете. Я заказывала из Киева, прислали по НП по предоплате, приятно порадовало всё - от поддержки во время покупки до использования самой панели. Увидела вашу акцию в соцсетях - побольше бы таких скидок :). Вот и в этом году думаю... а ведь надо! Спасибо вам за работу, между прочим, приятно, что у вас такая дружная, теплая компания. Удачи и процветания!
Поддерживайте украинского производителя, мы лучшие (и цены радуют:)!»

 

Источник: https://plus.google.com/111949100322394011165/posts/QotYwUyqyza С уважением, Marie Osipova, г. Киев
27.09.2014

 


«Я, Гончаров Владимир Федорович, очень благодарен за электроотопление, которое сделала ваша фирма. Отоплением я пользуюсь уже 5 лет. Благодарен вашей фирме».

От ред.: из слов клиента, этой зимой, в самые холодные месяцы, за электроотопление 2-х комнатной квартиры он платил не более 90 грн.

С уважением, Гончаров В.Ф., г. Кировоград, 
15.07.2014

 

«Отопление выбирала долго, квартира без газа, после короткого использования обычных радиаторов, осталась очень недовольна..... Долго искала разные виды отопления, нашла эти, почитала, сомневалась, но купила, и симпатично и РАБОТАЕТ. Есть в каждой комнате, разные по мощности, даже в ванную повесила маленькую, вместо сушилки (тут работает круглый год). Зимой все не включаем, нет надобности, хорошее расположение квартиры, в спальне вообще на ночь только. Пока не собираюсь менять, на сегодня самый альтернативный способ отопления для квартиры без газа, по деньгам достаточно экономно, если сравнивать с обычными радиаторами».

С благодарностью, Бардиш А., г. Кировоград, 
26.06.2014
 

 

«Я, Шевченко К.В., проживаю по вул. Кропивницького, 6 (номер квартиры скрыт - прим. ред.), м. Кіровоград.
Декілька років тому ми провели електроопалення в вашій компанії «Розумний дім», дуже задоволені, платимо за опалення вдвічі менше. Дякуємо Вашому колективу».

З повагою, Шевченко К.В., м. Кіровоград
12.03.2014

 

«Получил огромное удовольствие от общения с коллективом предприятия UDEN-S при решении вопроса с гарантийным обслуживанием. Чуткость, внимание, быстрота решения вопроса на высшем уровне».

С благодарностью Посыпайко Ю.М. - пенсионер,
г. Кировоград
06.02.2014

 

«Отопление UDEN-S было установлено в октябре 2010 года, очень довольны и качеством обслуживания компании, и конечно же, самим отоплением.

Когда возник вопрос о замене центрального отопления на автономное, сотрудники компании «СП Умный дом» дали очень подробную информацию и о технологии, и об обслуживании электроотопления UDEN-S. Решение было принято и после этого я ни разу не пожалела об этом. Дома очень тепло, на отоплении мы не экономим, так как у нас двое маленьких детей. Температуру поддерживаем в районе 22-24оС и несмотря на довольно не маленькую площадь квартиры (58 кв.м.) счета за электроэнергию не «космические».

В самые холодные месяцы (в частности январь-февраль) максимальный расход составлял около 800 кВт. Считаю, что это очень хорошая экономия средств!

Большое спасибо компании «СП Умный дом» за теплые и комфортные условия в нашем доме!!!»

С благодарностью, Шевченко Татьяна
04.12.2013

 

«В 2012 году установил панели Вашей фирмы для отопления квартиры мамы, которая проживает в с.Трудовое Куйбышевского района Запорожской области.

Квартира 3 комнатная находится в 2-х этажном 16 квартирном доме на 2-м этаже (угловая). Дом построен из силикатного кирпича 1966 года. Мощность отопления 3,4 кВт. Мама установленным отоплением очень довольна. Весь отопительный сезон 2012/2013гг. в квартире тепло и уютно. Отпала необходимость в приобретении угля (раньше было печное отопление на угле), ежедневной чисткой печи (от золы). При отоплении углем квартира отапливалась максимум 12-14 часов, а в остальное время остывала (довольно сильно). С панелями квартира отапливается круглосуточно, установленные терморегуляторы позволяют регулировать необходимую температуру. За указанный отопительный сезон, за электроэнергию было заплачено 1400 грн. с учетом работы (освещение, телевизор, холодильник, электропечь, электродуховка и др. электробытовых приборов).

Большое спасибо Вам (Ольга Володарская) и в вашем лице фирме за то, что производите для людей полезные приборы, несущие тепло и радость в дома людей».

С уважением, Журба Виталий, г. Мариуполь
05.12.2013

 

«Вельмишановна Тетяно Павлівно!

Будинок органної та камерної музики - візитівка Дніпропетровщини, де ось уже 26 років зберігаються і продовжуються традиції духовності, традиції органної та камерної музики. Це стратегічний об'єкт культурної та архітектурної спадщини нашої держави. Органний зал розташований в Брянському Соборі, який був збудований в 1913 році до 300 річчя царської династії Романових.

Підтримувати постійну температуру в Органному залі дуже непросто, враховуючи унікальний музичний інструмент, орган німецької фірми «Зауер», а ще складніше визначитися з економічним, безпечним, сучасним та ефективним опаленням.

Завдяки Вам, вашому підприємству та вашому колективу проектувальників, менеджерів, монтажників, спеціалістів, на сьогодні в Органному залі ми маємо унікальну систему опалення.

Наші артисти, глядачі, весь колектив тішаться та щиросердечно дякують Вам за високий професіоналізм, відповідальність, інтелігентність, скрупульозність, глибокі знання своєї справи, за доброту та щирість, яку випромінювали під час монтажу ваші працівники, враховуючи нашу концертну діяльність, яка завдяки Вам не припинялась під час установки системи опалення.

Особлива вдячність бригаді монтажників, яку очолював добродій Денис (інженер), працюючи в вихідні дні та до 23 години щодня, за такий короткий час змонтувавши, налагодивши, ввівши в експлуатацію систему опалення, водночас роз'яснюючи роботу системи нашому головному інженеру та провідному енергетику.
Сердечна вдячність менеджеру В'ячеславу, який по два, три рази на день в режимі телефонних дзвінків, інтернету корегував наш спільний проект.

Вашою системою опалення уже зацікавлені в нашому місті музей, автопідприємство та релігійні громади.

Цей лист - вияв нашої великої поваги і вдячності за вашу благородну та якісну працю».

Директор-художній керівник Комунального підприємства
«Дніпропетровський Будинок органної та камерної музики»
Народна артистка України Т.В. Бабич
07.11.2013«Перед багатьма сім'ями останнім часом стоїть питання вибору системи опалення для свого будинку або своєї квартири. Можливість вибору велика - ринок на даний момент пропонує великий асортимент опалювальних варіантів: це і газове опалення і електричне і встановлення котлів на твердотільному паливі і тому подібне. Для своєї квартири в 68 квадратних метрів я обрав електричне опалення і ця стаття не реклама, а всього лише короткий виклад своїх вражень, які з'явилися після опалювального сезону.

У цілому розглядалося два варіанти - установка газового котла і встановлення електричних опалювальних панелей Uden-S. Одним з головних факторів, який вплинув на вибір електричних панелей, стала простота установки. Не секрет, що переобладнання квартири під газове опалення тягне за собою майже ремонт квартири - необхідність забезпечити для котла потрібну площу приміщення, в якому його дозволено встановлювати в моєму випадку призвела б до перепланування квартири, плюс ще й роботи з розведення труб. Загалом на одну підготовку до монтажу котла витратилося б багато часу і грошей. На монтаж системи опалення Uden-S витратилося два дні. Таким чином, витрати на установку електричних панелей будуть значно нижче, ніж витрати на установку котла.

Другий позитивний момент - дозволи. Вони просто не потрібні. Якщо для установки котла потрібно оббігати безліч інстанцій і отримати стос дозволів, то у випадку з електричними панелями нікого ні про що не треба запитувати. Замовив - встановив.

Третій момент - якщо котел займає багато місця, то електричні панелі ставляться на місце знятих батарей і зміни у квартирі взагалі непомітні.

Одне з найголовніших питань - експлуатаційні витрати. За весь опалювальний сезон, починаючи з середини жовтня до середини квітня, сума моїх рахунків за електрику склала приблизно три тисячі гривень (за центральное отопление клиент раньше платил 1200 грн/мес. - прим.ред.). Проте слід врахувати, що це не витрати на опалення в чистому вигляді - це повністю електропостачання квартири, де крім усього іншого, використовується електричний бойлер (його обслуговування це приблизно третину витрат на електрику). Сумарна ж потужність батарей становить два кіловати і, як виявилося на практиці, цього вистачило для того, щоб опалити трикімнатну квартиру (правда відзначимо, що квартира в середині будинку, не кутова, плюс утеплена пінопластом).

І в кінці додам ще один аргумент на користь електричного опалення. Якість газу користувач перевірити не може. Ніхто не знає які домішки додають туди і чому з кожним роком споживання газу зростає, а чайник на газовій плиті нагрівається все довше. Якість же електрики в наших електромережах відносно стабільна.
Вище викладений тільки мій досвід, а остаточне рішення приймати вам».

Іван,
с. Чубинське, Бориспільський р-он
25.07.13

 


«Отопление установил в 2009 году. За двухэтажный дом с двумя бойлерами, электроплитой, тремя большими плазмами и другими электроприборами, зимой 2012 г. платил за всю электроэнергию (отопление+свет+элеткроприборы) за месяц максимум 500 грн» (второй отзыв клиента - прим. ред).

Стегарь Н.В., пгт Малая Виска,
Кировоградская область, частный дом
15.07.2013


Отзыв о региональном менеджере UDEN-S

«Шановна Ольга,
Ви найкращий фахівець з усіх тих, хто консультував мене з питань установки та експлуатації системи УДЕН за період її функціонування у нашому будинку (а це вже майже 1,5 року). Щира Вам подяка і вдячність за Вашу ерудицію, компетентність і професіоналізм, а також за чуйне та дбайливе ставлення до клієнта. За радянської епохи я звернувся б до Вашого керівництв з проханням преміювати Вас як передову працівницю, або ж зробив би похвальний запис на Ваше ім'я у книзі відгуків і пропозицій даного підприємства (а зараз і не збагну як можна відзначити таку чудову людину-спеціаліста...? :-)».

Ігор Рибак, м. Хотин, Чернівецька область
7.05.2013

 

«Амбулатория села Саксагань благодарит «СП Умный дом» за выполнение монтажных работ по электроотоплению лаборатории. Организация и качество выполненных работ на высоком уровне и в установленные сроки».

Заведущая амбулатории, с. Саксагань,
Пятихатский р-н, Днепропетровская область
31.01.2013

 

«Шановна адміністрація СП «Розумний дім!»!

Ось уже третій рік як ми будемо користуватися отопленням вашого виробництва.
Ми тепер не боїмося, що наша квартира буде холодною - підтримуємо температуру, яка нас задовольняє. Живемо ми на 8-ому поверсі і при загальному отопленні температура була 13-16°C. Хотіли поставити газове опалення, та коли звернулися і підрахували, скільки воно буде коштувати - розвели руками.
Та ось побачили ваші об'яви. Звернулися і не помилилися. Ваше отоплення коштувало нам втричі дешевше.
Електроотоплення працює справно та надійно. Поставили трьохзонний лічильник, який значно заощаджує використання електроенергії. З квітня місяця не платимо за тепло, як при загальному отопленні. Не боїмося відказів, так як електроотоплення стоїть на гарантії.
Багато мешканців будинку і так цікавилися таким отоплення. Розказуєм і передаєм номери телефонів «Розумний дім». В нашому будинку уже третє отоплення вашого виробництва. Дуже вам вдячні. Бажаємо вашому колективу міцного здоров'я та великих творчих успіхів у вашій благодійній справі.
З повагою, родина Пучкових».

Пучков А.Ж., м. Умань, квартира
25.09.2012

 

«Большое спасибо коллективу ООО «Умный дом» за квалифицированную работу по установке эл. оборудования, которым мы пользуемся более 3-х лет. Квартира 60 м2 в трехэтажном доме. В кухне отопление даже не включается. Два-три месяца в отопительный сезон включаются панели в двух комнатах (22 м2 и 12 м2), а в остальное время включено отопление только в комнате 13 м2. Температура во всей квартире поддерживается не ниже 22°С. Максимальная стоимость эл. энергии зимой до 300 грн. (это включая использование холодильника, стиральной машины, электрической духовки, эл. комбайна, микроволновки, 2 телевизоров).

Успехов вам во всех ваших делах».

Елизарова Е.Ф., г. Кировоград, квартира
18.09.2012

 

«Три роки назад в моїй квартирі по вулиці Попова, 20, корп.2 встановили електроопалення працівники «Умного дому», яким я дуже задоволена. Це тепло, економно, естетично. В самий холодний місяць я заплатила 210 гривень, але ж сюди входить не тільки опалення, але і використання електроприладів (а їх багато).
Всьому колективу від щирого серця бажаю міцного здоров'я, процвітання, приносити задоволення та тепло в кожну домівку.
З повагою, Василенко Наталія Петрівна».

Василенко Н.П., м. Кіровоград, квартира
05.09.2012

 


«Установила электроотопление 5 лет назад. До сих пор эксплуатируется без поломок и максимальным эффектом экономии. Благодарна случаю, который привел меня в «СП Умный дом».
(S - 79м2, P - 3,75 кВт - прим. ред.)

Карпенко Л.Н., г. Кировоград, квартира
14.08.2012

 


«Благодарю бригаду Головань Д. за качественную и добросовестную работу по монтажу эл. Отопления. Желаю успехов».

Чернат И.Н., с. Грузькое, Кировоградская область,
квартира
14.08.2012

 


«Установила себе электроотопление в еще одну двухкомнатную квартиру, в связи с чем у меня расходы на отопление снизились. Одну зиму пережила, и оплата за электроэнергию составила 123 грн./мес., а при центральном отоплении было бы примерно 350-400грн./мес. Осталась очень довольна. Большое спасибо за тепло и уют в моем доме. Рекомендую всем: «Люди, ставьте электроотопление».

Фищук О.С., г. Кировоград,
р-н Обл. больницы, квартира
май 2012

 

 

«Спасибо большое за то дело, которое Вы делаете для людей, принося тепло и радость в дома и квартиры каждого. Уже 2 года исправно работает та отопительная система, которую вы поставили. Я надеюсь и дальше поддерживать с вами хорошие партнерские отношения.
Я также рекомендовал своим родственникам воспользоваться услугами вашей фирмы, что и они незамедлительно и сделали».

Сокуренко Игорь Викторович, г. Кривой Рог
26.07.2012

 

«Шановна Тетяно Павлівно!
З великим задоволенням хочу виказати щиру вдячність бригаді монтажників керованого Вами підприємства, які проводили установку системи опалення в Чернівецькому медичному коледжі Буковинського державного медичного університету.
Хлопці покорили нас своїм професіоналізмом, відношенням до роботи (працювали навіть у суботу та неділю), скромністю, тактовністю, повагою до тих, хто працював поряд з ними у приміщенні.
Вважаємо, що вони заслуговують не тільки на моральне, а й матеріальне заохочення, звичайно, при фінансовій можливості.
Зазначу, що таке опалення вперше у нашому регіоні встановлено в нашому закладі і ми надіємося, що в подальшому це зацікавить інші навчальні заклади і не тільки.
Іще раз вдячні і бажаємо процвітання Вашому підприємству у нелегкий економічний час».

З повагою, директор Чернівецького медичного коледжу
О.Ф. Кулик
17 липня 2012

 

 

 «Моя семья очень довольна, что поставила электрическое отопление UDEN-S: это небольшой расход электроэнергии, экономия по оплате за тепло - наполовину меньше, чем было за центральное отопление. У нас в доме нет газа, все на электрике, мы оплачиваем разницу по теплу всего лишь 130-170 гривен. Если бы стояло центральное отопление, мы платили бы 340-350 гривен. Большое спасибо вам за очень хорошее обслуживание, за внимание, за консультации. Мы всем советуем электроотопление, ведь самое главное, что в квартире тепло, уют и значительная экономия в оплате».

Л.И. Олейник и семья Олейник,
г. Кировоград, ул. Советская,4, квартира
май 2012

 

«Добрый день. Хотим поблагодарить вас. Заказ получили, очень оперативно, спасибо Ольге Володарской (менеджер - прим.ред.). Установили плинтус, результат превзошёл все ожидания.
Будем советовать знакомым. Еще раз СПАСИБО!

Татьяна, г. Ялта, АР Крым
март 2012

 

«У меня большая квартира - 100 кв.м. Находится в торцевой части дома, т.е. имеет 3 открытые стены - северную, восточную и южную. В квартире установлено электрическое отопление - теплый плинтус вдоль 3-х внешних стен.

Зимой в 2011-2012 гг. стоимость электричества была следующая:

Месяц Сумма за месяц
Октябрь (с 2.10)  101
Ноябрь  170
Декабрь  164
Январь  304
Февраль  399
Март  196
Апрель
(прогноз, выключаю обычно после 20.04)
 80
 Итого за отопительный сезон  1414

При этом суммы за месяц включают 40 грн. за электричество без отопления (свет, холодильник и т.п.). Т.е. с общей суммы надо вычесть 40*7=280 грн.
Итого, отопление за весь сезон стоит 1134 грн.

Оплата за центральное отопление была бы около 800 грн. в месяц. Отопление производится в течение 6 месяцев - с 15.10 по 15.04. За отопительный сезон - 4800 грн.
Т.е. моя экономия за эту зиму составляет 4800-1134=3666 грн.

Предполагаю, что установка всей системы окупится за 5-7 лет.
В течение 3-х зим с момента установки теплых плинтусов у нас в квартире тепло в самый сильный мороз. Спасибо «Умному дому».

Авраменко О.В., г. Кировоград, квартира
12.04.2012

 

«Компанія «СП Розумний дім» якісно та у стислий термін, до початку опалювального сезону, облаштувала 146 міських квартир індивідуальними системами електричного обігріву UDEN-S®. А це, в свою чергу, дало змогу не тільки забезпечити людей сучасним, економним, комфортним та естетичним опаленням, а ще й вирішити відкрите роками для мешканців багатоповерхівок питання споживання електроенергії за пільговим тарифом».

Антошик Миколай Миколайович,
мер м. Помічна Добровеличківського р-ну Кіровоградської області
січень 2012


«Установил обогреватели UDEN-S® в своем двухэтажном доме (площадь 72 м2, высота 2,8-2,9 м, много окон, стены - ракушка 0,5 м, пол бетонный, дом не утеплен, установлены стабилизаторы, на входе 160V, на выходе - 220V, 1 фаза). Общая мощность системы отопления UDEN-S в доме 5,6 кВт. До монтажа обогревателей  при уличной температуре -10°С температура в доме была +4°С. Через 2 дня после установки терморегуляторы стали сами отключаться, система вышла на нормальный режим работы (!), хотя в компании предупреждали, что этот период при таких морозах может затянутся до 2 недель. Это при том, что терморегуляторы я установил на уровне всего лишь 70 см от пола (из-за особенностей интерьера)! 
По моим подсчетам, обогреватели работают 4-5 часов в сутки. Спасибо, это даже лучше, чем я ожидал».

Дмитрий, АР Крым, мыс Фиолент, Севастопольский р-н, 
дачный посёлок, частный дом (72 м2)
09.02.2012

 

«Поставили электрическое автономное отопление в нашу квартиру. Дом панельный, 5 этажей. Наша квартира расположена на 4 этаже, не угловая. Расход электроэнергии в зиму 2011 составил минимум 420 кВт/мес. на всю квартиру. За январь 2012 расход электроэнергии составил 345 кВт. Отоплением довольны. Рекомендуем всем».

Бужак Олег Петрович, г. Кировоград, квартира (42 кв.м.)
01.02.2012


Дякую працівникам «Розумного дому» за якісно виконані роботи по монтажу обігрівальних приладів в орендованих нами приміщеннях «ВАТ Червона Зірка».

Мельник Віктор Миколайович,
заступник директора театру ім. М. Кропивницького
14.02.2012

 

«Пользуюсь электроотоплением, установленным компанией «Умный дом», 2 года.
Очень довольна сотрудничеством, творческим подходом к установке, тактичностью и профессионализмом сотрудников. Такая система отопления создает уют и комфорт в квартире. Электроплинтус практически незаметен в интерьере, но эффективен в пользовании. Расход электроэнергии приемлемый. Спасибо. Удачи и творческих успехов!»

г. Кировоград, квартира
август 2011

 

«Панельку получила, очень рада. Надеюсь зиму провести в тепле. Соседи забегают, присматриваются. Это лучшая реклама. Позже приобрету для родителей и во вторую комнату. Спасибо большое. Работаете вы все классно. Удачи во всем, приезжайте отдыхать».

Светлана, квартира
2011

 

«Электроотоплением пользуюсь 2 года. Учитывая первый этаж и угловую трехкомнатную квартиру, очень тепло зимой. В квартире приятный сухой, теплый воздух и постоянная температура. У кого есть возможность, устанавливайте смело. Не пожалеете.
Оплата за всю электроэнергию с учетом повышения цен 300-350 гривен».

Негода Т.В.
декабрь 2011

 

«Я проживаю в місті Мала Виска. Дуже задоволений співпрацею з «СП Умный дом». Обладнання якісне, колектив привітний, економія коштів значна. Бажаю успіхів вам! З Новим роком!».

Бур'ян В.В., м. Мала Виска, приватна більярдна
грудень 2011

 

«Установили себе панели УДЭН в два холодных помещения частного дома (ванная и одна из спален) в качестве дополнительного отопления. Оказалось, что с этими панелями основное отопление уже не нужно вообще. Конечно, настоящих морозов ещё не было, но брали панели с расчетом на большую площадь, поэтому думаем, что и в зимние холода будет комфортно. Расход электроэнергии, действительно, снизился».

Бойко Н.И., г. Севастополь, частный дом
октябрь 2011

 

«Отопление устанавливали поэтапно в 2009-2010 гг. Очень довольны и системой, и качеством выполненной работы».

с. Митяево, АР Крым, клуб
2011


«В начале октября 2010 года я обратилась в СП «Умный дом» с просьбой установить в моей квартире электроотопление. С самого нуля и до сдачи под ключ профессионалы фирмы подтвердили свое ответственное отношение к работе, а я как клиент очень благодарна всем работникам фирмы.
У меня хорошо утепленная однокомнатная квартира. Можете себе представить, с этим отоплением по потреблению электроэнергии я смогла уложиться даже в пресловутые 150 кВт?!
Тепло души и тепло в жилище - это ли не самое главное в нашей жизни».

В.Г. Шамарина, г. Кировоград, ул. Г.Сталинграда, квартира
2011

 

«Раньше в доме (146 м2) стоял электрический котел на 17 кВт, потом твердотопливный.
После поломки котла поставил себе отопление УДЭН. Система полностью устраивает, особенно в оплате».

Омельяненко Б.С., с. Ивановка, Кировоградская область, частный дом
2010

 

«Очень довольна оборудованием, качеством тепла, оплатой... очень довольна обслуживанием... в этом году планируем делать отопление сыну, обязательно обратимся к вам».

Крамарь Н.М., г. Кировоград, м-н Школьный, квартира
2010


«Теплом задоволені, система працює в середньому 5-6 годин на добу. Комфортно та затишно, дітки бігають роздягнені. Усім рекомендуємо».

с. Шибалин, Тернопільська область, дитячий садочок
2011


«Отоплением очень довольны. Впервые за много лет спим раздетые, тело отдыхает. В квартире 20ºС, за декабрь заплатили 35,70 грн., за январь 76 грн. Соседи по площадке за прошлый месяц платили по 6,7 грн. за м2, т.е. в пересчете на нашу площадь 62,22 м2 сэкономили 350 грн. На кухне панель пока не включаем, и так тепло».

Фищук О.С., г. Кировоград, квартира
31.01.2008

 

«Отопление установил в 2009 году. При том, что у меня большой двухэтажный дом с двумя бойлерами, электроплитой и другими электроприборами, за месяц получается около 1500 кВт. И панели, и плинтуса отлично подходят под интерьер каждой комнаты.
Очень доволен и работой фирмы, и системой. По моей рекомендации такое же отопление поставили еще несколько человек».

Стегарь Н.В., пгт Малая Виска, Кировоградская область, частный дом
2010

 

«Центральное отопление включают поздно, а выключают рано, при этом на улице повышена влажность. Это ведет к образованию сырости и затхлости в помещении, что не очень хорошо сказывается на здоровье. Кроме того, центральное отопление сильно пересушивает воздух, что вредно для детей и астматиков. Несомненным плюсом индивидуального отопления считаю возможность регулирования температурного режима под своё состояние здоровья и физические потребности».

Боровикова Л.Ф., г. Кривой Рог, квартира
2010

 

«Ми опалення встановлювали корпусами, поетапно з 2008 по 2009 роки. Дуже добре, тепло. Вже багатьом рекомендували».

Реабілітаційний центр, м. Умань, Черкаська область
2009


«Отопление установил в 2007 году. Рад, что сделал это! В сезоне 2009-2010 довел потребление электроэнергии за отопительный сезон до 120 грн. за сезон. Установка отопления и его эксплуатация окупается максимум за 4 сезона.
Главное при этом (установке) - хорошо утеплиться, и вы будете «на коне». Газ, конечно, хорошо, но его запасы подходят к концу! Поэтому, по моему мнению, у газового отопления будущего нет! Кто не верит, можете звонить (тел. спросите на фирме).
Могу показать книжки за оплату электроэнергии за 4 сезона. Думаю, что это многих убедит.
Фирме удачи и процветания!»

Петров Леонид Васильевич, г. Кировоград, квартира
2010


«Отоплением в интернате пользуемся первый год, но можем сказать, что наши ожидания оправдались. В классах тепло, детям хорошо. А это самое главное.
После установки в интернате систему поставил и у себя дома. Сейчас советую знакомым».

с. Яхники, Полтавская область, председатель сельского совета
2011


«Очень довольна, что в свое время приняла решение поставить именно электроотопление. По завершению отопительного сезона могу сказать коллективу «СП Умный дом» большое спасибо. Тепло! Чисто! Экономия средств существенная! Советую, не упускайте возможность стать хозяином своего тепла!»

Кировоград, ул. Гагарина, квартира
19.05.2008

 

«Читающему мои строки рекомендую полностью отбросить свои сомнения и довериться коллективу «Умный дом».
Электроотопление уже отработало 1 сезон и полностью оправдало мои ожидания. Цена отопления полностью соответствует той независимости, теплу и комфорту, которые Вы получите, а отношение коллектива «Умный дом» будет Вам наградой за принятое решение».

г. Кировоград, ул. Зинченко, квартира
02.04.2008


«Выбрали эту систему отопления для вспомогательного помещения. Рабочие более чем довольны. Рекомендовали, рекомендуем и будем рекомендовать».

Главный инженер аэропорта, г. Кировоград
2009


«Системой доволен. За ноябрь потребление было 350 кВт. Советую знакомым».

Ильченко А.Д., пгт Великая Багачка, Полтавская область, квартира
2009

 

«Очень доволен вашей продукцией. Особенно доволен теплыми плинтусами и панелями!!! Качественно и недорого. Отзывы наилучшие!»

Владимир
2010

 

«Пользуюсь индивидуальным электроотоплением уже не первый год, и могу охарактеризовать его только с положительной стороны. Легко и комфортно. Даже с повышением тарифов на электроэнергию, такое отопление не стало тяжелой ношей для бюджета семьи».

Савельева Л.Ф., г. Кривой Рог, квартира

2010

 

«Убедился на собственном опыте, насколько мягкое и благоприятное тепло обеспечивает это оборудование. Тепло от панелей словно окутывает тебя со всех сторон. Теплые панели, теплые стены, это так комфортно и уютно».

Лысенко С.В., г. Кировоград, офис
2010

 

«За 2,5 года, что я пользуюсь электроотоплением, достаточно проверил эффективность его работы. Данный вариант отопительной системы считаю морально более прогрессивным, чем даже газовое, более безопасным (ввиду отсутствия открытого огня), более приспособленным к требованиям современной планировки и дизайна квартир... Плата за отопление по сравнению с центральным в 1,5-2 раза меньше. В общем, рекомендую и компанию, и вариант автономного отопления».

Ткаченко А.А., г. Кировоград, ул. Г.Сталинграда, квартира
2011

 
«У вересні 2009 р. в моїй квартирі було встановлено електричне опалення «СП Умный дом». Протягом року мені доводилось співпрацювати з працівниками «СП Умный дом» (тому що виникали питання по обслуговуванню опалення). Мене приємно вразило ставлення вказаної організації до клієнтів. Це, насамперед, швидкість обслуговування, компетентність працівників, турботливість та уважність.
Якість встановленого мною електричного опалення мене повністю влаштовує, тому можу сміливо пропонувати іншим».

Панченко Г.І., м. Кіровоград, квартира
12.10. 2010


«Оплатой и теплом довольны. С фирмой работать легко и приятно».

с. Дружба, Ровенская область, детский сад
2011

 

«В связи с пополнением в семье решили обзавестись собственным жильем. С рождением ребенка совершенно не осталось времени решить проблему отопления, но с наступлением холодов этот вопрос встал очень остро, т.к. в квартире с грудным ребенком температура не поднималась выше 17оC. С этой проблемой я обратился в «СП Умный дом». Там мне объяснили, что в отопительный сезон индивидуальное отопление установить технически очень сложно, но предложили установить один нагреватель УДЭН-700 в комнату как дополнительное отопление. Результат - в комнате общей площадью 20 м2 панель поднимает температуру с 17 до 23оC. При этом потребление электроэнергии мне обходится до 30 грн. в месяц, а проблема несколько отсыревавшего угла просто перестала существовать. Я очень доволен и после окончания отопительного сезона обязательно установлю отопление UDEN как основное».

Попруженко И., г. Кировоград, просп. Победы, квартира
2011

 

«Пользуюсь установленным фирмой «Умный дом» электроотоплением уже 2 года. Очень
доволен тем, что перешел на такой вид отопления квартиры в зимний период.
В квартире постоянный и удобный температурный режим. И, что самое главное, данное отопление экономически выгодно!
Фирма «Умный дом» решает все возникшие вопросы по ремонту в пользу клиента.
Большое спасибо за обслуживание!»

Матвиенко А.А., г. Кировоград, квартира
15.09.2010

 

«Благодаря электроотоплению, установленному «Умным домом», я живу в теплой квартире, регулирую температуру помещения, исходя из своих потребностей!
Существенно экономлю бюджет семьи, оплачивая коммунальные услуги. За 2 года с момента установки такого отопления самый крупный платеж за свет (с учетом остальных бытовых приборов и наличия грудного ребенка) составил 180,00 грн.
Многие соседи, которые приходили посмотреть на «новое отопление», уже тоже его установили и остались довольны результатом. Рекомендую всем родственникам, соседям, знакомым и тем, кто устал платить большие деньги за холодные квартиры.
Что очень приятно: все сотрудники интеллигентные и приятные в общении люди. Любые вопросы решаются быстро и в пользу клиента».

Жосан Л.В., г. Кировоград, квартира
10.09.2010


«Благодарим «СП Умный дом» от Церкви ЕХБ, г. Помошная, за выполнение монтажных работ по электроотоплению Церкви. Организация и выполнение всех работ имеют высокое качество. Старания и культура общения между рабочими носили идеальный характер».

Пастор церкви Шаповал П.Н.
26.12.2008

 

«Выражаю благодарность СП «Умный дом». Обогреваемая площадь 58,9 м2 (трехтарифный счетчик), плачу за свет в зимнее время около 80 грн (г. Кировоград, ул. Пацаева).
Очень довольна отоплением и благодарю всех рабочих и служащих за выполнение работы и вовремя поданную информацию об этом чуде.
Желаю дальнейшего процветания вашей фирме».

Пасенко Г.П., г. Кировоград, квартира
28.01.2009

 

«Спасибо Вам за установку электроотопления.
Отопление устанавливалось перед началом капитального ремонта. После начала шпаклевки (которой ушло на однокомнатную квартиру 20 мешков), отопление в течение месяца работает на максимальной температуре. Стены подсыхают великолепно. В дневное время окна открыты на проветривание, ночью закрыты.
В среднем за период работы на полную мощность (месяц) с учетом работы электролампочек за электроэнергию оплачено около 90 грн. Очень довольна отоплением и не представляю, как бы проходил ремонт без него.
Устанавливайте и не сомневайтесь!»

Таня Лапицкая, г. Кировоград, квартира
01.11.2008

 

«Результатом дуже задоволені, зауважень не маємо зовсім. Спочатку систему опалення встановили лише у дитячому садочку, а потім і в сільській раді, і на пошті».

с. Смотрики, Полтавська область, сільський голова
2010

 

«Большое Вам спасибо за установку электроотопления. Родителям 83 года, они очень довольны, в квартире тепло, уютно. Один год эксплуатации дал большую экономию по электроэнергии».

Семья Глебовых, г. Кировоград, квартира
01.11.2008


Ми встановили електроопалення в своїй трикімнатній квартирі в минулому році.
Один рік експлуатації показав велику ефективність і екологічну безпеку цієї системи.
По-перше, встановлення набагато дешевше за газо-водяне і монтується за 9 годин без шуму й пилу. За січень з бойлером на площу 65 м2 за електроенергію заплатили 82 гривні.
За все це ми дуже вдячні працівникам «Умного дома».

Сім´я Бабенко, м. Кіровоград, квартира
14.07.2008


«Розумний дім». Ці щирі і добрі слова стали змістом роботи фірми міста Кіровограда і відповідають їх діям, тому учні, учителі та батьки Тернівської ЗОШ I-III ступенів Смілянського району Черкаської області висловлюють вдячність працівникам цієї фірми, які є уособленням людяності, здатності творити добро.
Ці рядки продиктовані потребою наших сердець і ми звеличуємо їх умілі руки, які зробили класи нашого шкільного дому теплими і затишними, ми вдячні їм всім кращим, що є в душах тернівчан.
Наша школа побудована багато років тому, красива и простора, наповнена великим змістом роботи, яка є гордістю не тільки Смілянського краю. Та взимку вона не приносить нам радості. Холодні класи заморожували наші мрії. І ось пощастило. Дирекція школи налагодила зв'язок з фірмою, який став для нас сонячним сяйвом. За місяць були зроблені документи на проведення електроопалення, а робота з людьми високого професіоналізму виконалась за три дні. Іній, що був роками на стінах нашої школи, на кінець розтанув у чотирьох класних кімнатах, і зараз тут тепло зігріває господарів школи. Учні побачили, що праця справжніх майстрів своєї справи саме і творить добробут та красу світу.
Сьогодні, хоч ми і живемо в час кризи, та мріємо, щоб усі навчальні кабінети були такими ж теплими і затишними, щоб там завжди навчались та сміялись діти, віримо, що тепла як в школі, так і в душах дорослих вистачить на всіх школярів».

За дорученням адміністрації школи учитель Тернівської ЗОШ I-III ст.
Слободяник А.Є.
март 2009

 

«Отопление поставили в 2010 году. Работой фирмы, отношением к клиенту очень сильно доволен.
С этой системой уже перезимовали, в комнатах очень тепло и оплата за трехкомнатную квартиру в месяц получалась в среднем 130-150 грн».

Мирошниченко С.В., г. Кировоград, квартира
2011


«Установил электороотопление, решил попробовать новые технологии. Знакомые отговаривали, говорили, что это выброшенные деньги. Но после установки просто ловлю кайф, на зависть соседям. Оно действительно оправдало все мои ожидания».

Бабков П.И., г. Кривой Рог, квартира
2010
 

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: